Skocz do zawartości

Panel na przewodzie czyli...


elmer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jeśli już taki temat był porusznay na forum, to prosze mi o tym dać znać. Ja wpisałem w szukajke, ale nie znalazłęm.

 

Chodzi mi po głowie pomysł zamontowania tyłu radia gdzies w miejscu niewidocznym, z możliwością dostępu do zmiany płyty CD. Natomiast panel byłby wypuszcozny na kablu np. w osłonie przeciwsłonecznej.

 

Z punktu widzenia technicznecznego to wiem, ze po prostu kabelek w reke i lutowanko. Do sprawdzenia czy to będzie banglać we własnym zakresie.

 

Bardziej chodzi mi o sam sens, czy wg Was nie jest to jakies rozwiązanie typu "wiejski tuning" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm gdizes na dorum omegi widizalem taki patent tylko panel byl zamontowany w lusterku wstecznym i robilo to naprawde spore wrazenie;) napewno nie jest to wiejski tuning ale inna sprawa jezt uzytecznosc, bo np, zeby dac glosniej bedziesz musial siegac gdzies pod sufit, chyba, ze masz radyjko z pilotem ale to tez nie zawsze bedize sygnal lapal...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak zrobione! To tak w osłonie przeciw słonecznej jest wkurzające bo jak składasz żeby zobaczyć coś na wyświetlaczu to zasłaniasz sobie widok w przedniej szybie. W lusterku są dwa wyjścia tańsze dajesz za przezroczystym kawałkiem i na to naklejke, która odbija światło, tylko do tego musi być dosyć dobry (mocno świecący wyświetlacz). Innym lepszym ale droższym wyjściem jest żeby ktoś wstawił Ci lustro wiedeńskie. Do obsługi z pilota można się przyzwyczaić i "oczko" można wylutować i umieścić gdziekolwiek w samochodzie. Na upartego i z pomocą elektronika można też niektóre klawisze, przenieść w różne miejsca w samochodzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zrobione tak w BMW e46, tył radia pod siedzeniem:

http://img442.imageshack.us/img442/5916/caraudiobmw3e46098st3.th.jpg

 

A panel w schowku na okulary, zawsze można go zamknąć i nic nie widac :zdziwko:

http://img237.imageshack.us/img237/8576/zdjcia013la9.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś tak zrobionego starego pioneera kaseciaka z pełny panelem (modelu nie pamiętam) do tego miałem zmieniarkę w bagażniku.

Radyiko było schowane pod tylnym siedzeniem (E-28) natomiast panel był zamontowany w zapudowie nad lusterkiem wctecznym (z obsługą nie miałem nigdy problemów) Do połączenia użyłem 2 x skrętka komputerowa ponieważ na zwykłych przewodach panel strasznie głupiał :zdziwko: na skrętce testowałem chyba do 6m i było gitara :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy sama skrętka? Nie potrzeba żadnych gniazd itp ?

Zawsze sie zastanawiałem nad tym patentem na wielu forach polecają go jako dobre zabezpieczenie przed złodziejem.

Taki off top mały jak wy macie zabezpieczone radia? Ja swoje skręciłem na stałe z połkieszenia ale podobna i ta potrafią wyrwać z deski... :zdziwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja wlasie wlalbym nie kusic zbytnio złodzieja... Choc moze nie mam czym, ale lepiej dmuchac chuchac na zimno.

 

[ Dodano: 2009-01-12, 22:38 ]

Póki co miotam sie jeszcze z tym radiem czy rozlaczac panel czy nie i radio zamontowac tradycyjnie. No nic bede myslał co i jak. dzieki za odpowiedzi :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...