Skocz do zawartości

Nagłośnienie passat b4


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,jak w temacie posiadam passat-a b4 variant niestety jest to uboga wersja i nie mam glosników w drzwiach. Pozostaje mi tylko kupno głośników o rozmiarze 100mm na podszybie. Mam kilka pomysłów:

-  powerbass s-402 i powerbass s-462

- zestaw odseparowany Sinustec ST-100

- zestaw odseparowany Sinuslive SL-105

- MAGNAT Car Fit T-15 i Pioneer TS-G1021i

Radio jakie posiadam PIONEER DEH-4000UB,w bagażniku peiying 1k76d i skrzynia  bandpass szczelinowa z 2x

SW.STX.12.2.500.2x2.F.S.PP. Proszę o pomoc w doborze głośników na przód budżet 200zł.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobisz tylko autko w stylu "bum cyk" , bo te 10cm głośniki w tym miejscu nie dadzą kikbasu . Będziesz miał 10cm pierdziawki napędzane radiem , a z tyłu 2x12" + prawie 1kW piździnga .  

Co do boczków, to wklej fotkę swoich, bo były modele z rożnymi boczkami (kieszeń przez całe drzwi lub było miejsce na maskownicę, a tylko brakowało otworu na głośnik), no i ten boczek o ile pamiętam składa się z 2 części i musiałbyś dokupić tylko dół gdyby kieszeń była przez całe drzwi . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem b4, miałem boczki bez miejsca na głośniki i po założeniu dystansu dedykowanego do golfa 3 od powe przerobienie 2 boczków zajęło mi 1,5h i kosztowało 20 zł (zakup maskownic). 

 

A jeśli już koniecznie 100mm to nie płać więcej niż 100 zł bo to bez różnicy co kupisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ufff udało mi się wychaczyć boczki do paska za całe 5zł komplet:))))jutro lecę po nie,więc plany się na szczęście zmieniły,co polecacie ww wymienionym budżecie,wybór jest całkiem spory jeśli chodzi o zestawy odseparowane(wiem że radyjko nie udzwignie tego,ale na razie musi się trochę pomęczyć bo z pln słabo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...