Skocz do zawartości

Warszawa Zapraszamy Miłośników Dobrego Dźwięku :-) (najbliższy 17.02.2019)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

nie wiem czy nie za pozno ale jesli ktos przed wyjazdem na spota zdąży przeczytać i ma gdzieś w domu niepotrzebne pudełko wielkości takiej żeby spakować radio z jakimis akcesoriami i przywiezie na spota to będe wdzięczny. Musze w poniedziałek/wtorek nadać paczkę a się okazało że wszystkie pudełka z domu wyszły :kwasny: . Z góry dzięki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety, jutro pojde do naszego spozywczaka i cos przykleję lub poprosze jak nie bedą mieli na miejscu ze jak jakis towar dostaną to zeby odłożyli..... :wink:

 

BTW. Dzieki za "szprota" bylo jak zwykle fajnie szkoda ze bylem tak krotko ale to co chciałem posłuchałem. Autko Marcina z Płocka, gra bardzo fajnie podoba mi sie bardziej niz poprzednie jego wcielenie. Jest dynamika, jest fun piece robią konkret robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, u Marcina znaczna poprawa. Szczerze mówiąc, na pikniku ciężko było mi słuchać brzoskwinki na górze, strasznie mi krzyczała do uszu. Teraz mogłem normalnie dłużej posłuchać systemu i bardzo mi się podobał, szczególnie woofer i jego zgranie z naleśnikiem. Tweeter nadal odrobinkę wiercił mi w uchu, ale tak widocznie preferuje właściciel:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin musisz odświeżyć temat w dziale nasze instalacje

temat jest odświeżony, tylko spadł gdzieś daleko :wink:

 

trzeba by spocić sie w Płocku (jeśli został tam ktoś oprócz Ciebie)

jakoś ostatnio ciężko się zorganizować, niestety :/

 

Ja również dziękuję wszystkim za spota. Miło było jak zewsze.

 

lklukasz - dzięki za cenne uwagi, postaram się coś podłubać w tym kierunku i zobaczymy co wtedy wyjdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...