Skocz do zawartości

Warszawa Zapraszamy Miłośników Dobrego Dźwięku :-) (najbliższy 17.02.2019)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Samochód MAXAMA miażdży jakością wykonania. Sporo pracy tam było. Bardzo ciekawa instalacja.

 

Chyba pierwszym wnioskiem jest to że panel od ODRa nie gra w p9 ;)?

 

 

 

 

 

Bardziej podało mi się " jak gra " na moim panelu. W moim przypadku radio z panelem od ODRa nie gra ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zakasać rękawy i zająć się szegółami (wieloma) które robią efekt końcowy.

 

W renówce góra gra naprawdę wysoko nad deską, dół też jest bardzo fajny i 150 watów na naleśnika 10 wystarcza.

Zapomniałeś uściślić, że nie gra z Twoim szczególnym P9 :P

Faktycznie nie wpisałem że w " moim P9 " ale dodałem że :)

 

" Bardziej podało mi się " jak gra " na moim panelu. W moim przypadku radio z panelem od ODRa nie gra ;). "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i 150 watów na naleśnika 10 wystarcza.

160 mopanku, 160.

Proszę mi tu sprzętu nie nie doceniać energetycznie :)

 

Teraz moje trzy grosze.

Posłuchałem jedynie Octavii.

Bardzo fajna góra, choć odrobinkę za krótko wybrzmiewająca. Mimo wszystko, mają coś w sobie wyższe modele Focal'a.

Średniak gra lepiej i ciekawiej niż czynił to w moim aucie - nie słychać po nim przesadnej ciężkości, nawet pomimo relatywnie niskiego cięcia i chyba niezbyt dużej komory. Przeszkadzała mi jedynie nieco pewna tendencja średnicy do uciekania do poziomu średniaków w skrajach sceny.

Woofer'y troszkę za bardzo mięskiem jak na mój gust, ale w punkt.

I wisienka na torcie - dwanaście cali naleśnika. Szybko, różnorodnie, kapitalnie z przodu. Bardzo, bardzo fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

160 mopanku, 160.

Proszę mi tu sprzętu nie nie doceniać energetycznie :).

Fakt moja wina.

Powiem tak że 160 wyciszy na 10" naleśnika - który sobie siedzi w budce poniżej 14 litrów netto ? - robiło w tym sporym kombiaku naprawdę dobrą robotę. Byłem bardzo zaskoczony jak Marek powiedział co go zasila i ile litów ma skrzynka.

 

Woofery średnicą też grają bardzo wysoko nad deską.

Przestrzeń tego systemu jest na bardzo wysokim poziomie.

Pamiętam jak słuchałem renówki kiedyś jak panowały 3 drogi to średnio mi się podobało a teraz zrobiło na mnie naprawdę duże wrażenie.

 

Bardzo mi się spodobują :) te Twoje 2 drogi, chodzi i o granie i wykonanie.

Chciał bym mieć kiedyś tak wykończone auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...