Skocz do zawartości

Warszawa Zapraszamy Miłośników Dobrego Dźwięku :-) (najbliższy 17.02.2019)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dziękuje za spotkanie

 

U Bartka system poszedł bardzo do przodu

Wymiana sredniaka i zmiana ukierunkowania przyniosła wielka zmiane dźwięku

Oczywiście na lepsze

Dźwięk stał sie zdecydowanie lżejszy, woofer jest zdecydowanie przyjemniejszy a głębokość sceny poprawiła sie diametralnie

Aby tak dalej Bartku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i tak system mnie miło zaskoczył, ostatnio słuchałem go z kopułką na średnicy i ona coś tam nie grała, jak trzeba;)

Góra świetna brzmieniowo. Bass mnie bardzo pozytywnie zaskoczył. Jego sposób gry, nie buczący, z idealną w moim guście równowagą tonalną.

Systemu bardzo przyjemnie się słuchało, zarówno na niższych, jak i wyższych poziomach głośności. Spore zmiany w ostatnim czasie, które zasługują na pochwałę  :wink:

 

Z innych systemów, których zdążyłem posłuchać, to bardzo przyjemnie zaskoczyła mnie kappa w komorze w BMW 330, gdzie raczej bywam sceptycznie nastawiony do tego woofera. Jego gra oraz zgranie z subwooferem również przypadły mi do gustu, szczególnie po drobnych korektach z właścicielem dochodziliśmy do konsensusu w tym zagadnieniu. Ciekawym głośnikiem, którego można posłuchać w tym systemie jest koaksjalny marki Genesis. Średnica bardzo przyjemna, góra grała po prostu dobrze, bardzo poprawnie, ale też niczym nie oszałamiała. Bardzo ciekawa alternatywa dla najczęściej spotykanych rozwiązań sekcji średni-wysoko tonowej, lecz jego wymiary zewnętrzne przy montażu na słupku mogą być trochę demotywujące.

 

Również bardzo przyjemnym zaskoczeniem była Mazda 6 Pawła. Osiemnastka nie grała przesadnie grubo, a ten Master wreszcie zaczął jakoś grać na tej górze  :hyhy:

Skończyło się sklejanie dźwięków przy ich dużym nagromadzeniu, zaczął grać przyjemniej dla ucha, pojawiły się detale na drugim planie. Trzymaj tak dalej :ok:

 

Samochód Radka i Łukasza już relacjonowałem im na bieżąco po odsłuchu. Szkoda, że Tmaxi się zwinąłeś, bo chciałem zobaczyć, co tam za grube roszady w ostatnim czasie miały miejsce :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...