Skocz do zawartości

Warszawa Zapraszamy Miłośników Dobrego Dźwięku :-) (najbliższy 17.02.2019)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Całkiem fajnie zagrało lecz za mało było kicka jak dla mnie

Fachowe spostrzeżenie. Trochę pracy jeszcze zostało ale słychać potencjał. Kondzik, popracuj nad zrównoważeniem :wink2:

Nubi również coś pokombinował... kolejna zmiana wooferków...

Yariska też wydała pierwsze dźwięki po szybkiej wrzutce.Niestety na aktywce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spot jak zawsze fajny. Pojawiło się sporo osób i dwa nowe auta. Kolega Kondzik zamienił Fiata na zacne BMW. Przy okazji zaprezentował nowy system na przetwornikach Genesis-a (sekcja średnio wysoka na szeroko pasmowcu i woofery w komorach).Całość do dopracowania bo szeroko pasmowiec wybija się przed szereg. U Lasera również zmiany (nowe radio i wysokotonówki). Całość jeszcze nie zestrojona ale za jakiś czas może być fajna instalka. Udało mi się też posłuchać Mazdy 3 nowego uczestnika spotów ( niestety nie znam nicku). Auto jeszcze na gwarancji ale już z pierwszą customową instalacją audio.Bardzo schludne wykonanie i dbałość o szczegóły . A dźwięk ? No cóż wszystko co powyżej instalacji fabrycznej jest na początku fajne a później zaczyna się gonić króliczka. Życzę powodzenia w tej pogoni  :ok: 

Jak prawie na każdym spocie tak i tym razem wsiadłem do Yarisa i :szok: . To pierwszy raz jak to auto tak kiepsko zagrało. Po rozmowie z Radkiem wszystko się wyjaśniło. Nowe przetworniki wysoko i średnio tonowe oraz brak czasu na solidne strojenie wpłynęło na takie a nie inne granie. Z niecierpliwością czekam aż system zostanie solidnie wystrojony bo to jeden z moich ulubionych samochodów.

Po raz kolejny nie udało się posłuchać Fiata kolegi Wolf , choć miałem wielką na to ochotę. No cóż co się odwlecze to nie uciecze.

Co do zmiany wooferów  w mojej Nubirze to według kilku forumowiczów którzy słuchali auta nie tylko na spocie zmiana ta przyniosła dużo dobrego. Kolejne modyfikacje jeszcze przede mną  i mam nadzieje że przynajmniej zbliżę się do grania jakie mi się podoba.

Reasumując według mnie najlepiej grający samochód ( z tych które przesłuchałem ) to Astra Lklukasza . W pełni pasywny system z wstęgom na górze gra bardzo przyjemnie i klarownie . Niezła scena (mimo braku czasów) i przyzwoite zrównoważenie. Jeszcze trochę pracy i będzie to mój kolejny spotowy faworyt.

 

 Na koniec pragnę wszystkim uczestnikom podziękować za miłą atmosferę i życzyć powodzenia w pracach nad swoimi systemami. Do następnego   :super:    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...