Skocz do zawartości

Warszawa Zapraszamy Miłośników Dobrego Dźwięku :-) (najbliższy 17.02.2019)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ta ciekawe gdzie kapoty trzyma?

 

Nie trzyma, jedna bluza wystarczy... :rotfl:  Na coś innego i brak miejsca w szafie i brak kasy w kieszeni... No ale "zbiory" zacne... :D

W Wawie dużo takich kolekcjonerów z "wolumenu" za stówku albo lepiej 5 dych , bo sprzedawca nie kleił co sprzedaje a ,że grzało w palce to szło... 

Nie zapomnę opowieści kogoś z chłopaków z Wawy jak kupił na wolumenie 7906, jako uszkodzone bo "nie gra" hahahah... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


już 3-way w aucie?

 

Niestety jeszcze nie :( na razie 2-way

 

 

 


Tylko jest jedna zagwozdka, jak to, to teraz zabudować Bo jest gabarytów prawie Twojego Tru Tomek, i wjechał mi z 8 cm na A6kę... Ale to co wyprawia z Tec'ami heheh...

 

u mnie jakoś udało się zaaplikować Tru ale było sporo kołopotów, trzeba było całą zabudowę przerabiać,

do tego doszedł 10.1 w nietypowej skrzynce (wiadomo powszechnie czyj ;) )

 

W furtki poleciały 6.1 PP

a góra HT1

 

więc bałagan się zrobił aż miło :)

 

a wygląda teraz to tak :

 

http://img844.imageshack.us/img844/521/ncvp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna zabudowa, pisałem sms do Ciebie jak wysłałeś foto, ale coś nie dochodza.. :/ Truteń z tymi "kapselkami" tranzystorów wygląda obłędnie :)

ps. Arek pamiętasz jak nad nim myślałem w zeszłym roku? Patrzyłem na foto, to nie czuć było gabarytów... Dopiero u Tomka na żywo patrzę w bagażnik a tam taaaaki kawał pieca. :szok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna zabudowa, pisałem sms do Ciebie jak wysłałeś foto, ale coś nie dochodza.. Truteń z tymi "kapselkami" tranzystorów wygląda obłędnie

 

ps. Arek pamiętasz jak nad nim myślałem w zeszłym roku? Patrzyłem na foto, to nie czuć było gabarytów... Dopiero u Tomka na żywo patrzę w bagażnik a tam taaaaki kawał pieca.

 

Marcinie ta skrzynia w 100% pasuje do mojej zabudowy, jest po prostu zrobiona dla mnie ( 30 kg  :D ), jeżeli chodzi o 10.1 u mnie odrzył, klei się do wooferów jal lep do muchy :D

 

 

 

Słuchaliście tego TRU?

 

Tru gra obłednie, nawet na zwykłych zwrotach od DLS, a już nie chce myśleć co będzie jak się skroi zwrotki pod 3-way ma średniaki i tweetery, a woofery polecą aktywnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, zmieniasz klocki na wyższej klasy, więc jest efekt "wow". Ciesz się nim do kiedy można... :wink:


 

 


Marcinie ta skrzynia w 100% pasuje do mojej zabudowy, jest po prostu zrobiona dla mnie ( 30 kg :D ),

 

Pancernik... :) Ale oszczędza miejsce w bagarku na głębokość. No i solidniejszej to ja już dawno w ręku nie trzymałem... Jak paczka to tylko i wyłącznie by Sinoff. :D

Do Gladena także u Grzesia zamówię, bo są świetnie wykonane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinie ta skrzynia w 100% pasuje do mojej zabudowy, jest po prostu zrobiona dla mnie ( 30 kg  :D ), jeżeli chodzi o 10.1 u mnie odrzył, klei się do wooferów jal lep do muchy :D

 

 

 

 

 

Tru gra obłednie, nawet na zwykłych zwrotach od DLS, a już nie chce myśleć co będzie jak się skroi zwrotki pod 3-way ma średniaki i tweetery, a woofery polecą aktywnie

 

P.S -eee tam... gra podobno przecietnie.... soniaczki sa przeciez lepsze ... Hahaha.

Oj tam oj tam... Ale trochę tam się pałęta fajnych oldschooli po szafach... Szkoda ,że tyle zachomikowane a nie grają...

 

Trzeba bylo zaczac chomikowac klocki pare lat temu , to teraz tez bys Marcin mial tyle wzmakow co my ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba bylo zaczac chomikowac klocki pare lat temu , to teraz tez bys Marcin mial tyle wzmakow co my ...

 

:) Na szczęście, posiadam już setup i do audianki i do Bmki. O dziwo ani na Braxach, ani na M1... Widocznie żaden ze mnie audiofil. :(  -5 do respektu. :wink:

 

ps. Dzisiaj znowu z bananem na twarzy wracałem od córy... rozjebunda na technice, że ulala! Ale jest tyle jaja i życia, że buzia sama się śmieje do tej muzyki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...