Skocz do zawartości

Warszawa Zapraszamy Miłośników Dobrego Dźwięku :-) (najbliższy 17.02.2019)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzięki wszystkim za fajnego spota. Miło mi się słuchało Vampirkowego "budżetowego grania" zrobiło na mnie spore wrażenie. Również pozytywnie słuchało mi się Octavii Bartka. Fiat Stilo także miał dobrze brzmienie. Do następnego!

 

 

duzo hihrania sie było :)

 

Panowie Łople Łomegi :D

Kwintesencją tego było świecąca antenka i kogut w Szpachibrze i nie udane popisy drifterskie. Drifterzy z Białowieży ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łomegi? A ja myślałem, że to zjazd Łopeli Kalibra ;)

 

Fajnie było się spotkać, dużo autek na miejscu, oprócz "stałych" bywalców był m.in. Jarek - wrażenia po odsłuchu systemu jak zawsze bardzo pozytywne mimo zmiany radia na jednostkę z USB :)

 

Jak zawsze trochę mało czasu na odsłuch wszystkich autek - do następnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pavliq - u Ciebie też niczego sobie plumka :wink: ... a propos USB nigdy jeszcze nie użyłem ale na pewno kiedyś docenię zalety MP3 z pendrive'a ... a co :hyhy:

 

Z mojej strony też dzięki za spotkanie - mimo, że dla mnie dużo nowych twarzy to atmosfera podobała mi się ...

 

 

pozdrówka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwiaciu Panowie z Łopli to i tak pikuś... w porównaniu z tym co widzieliśmy koło arkadii jak z Emajlem wracaliśmy. Pan z Vette Z06 chciał się przed dupą pokazać i poganiać z motocyklami z prawego pasa dał w podłogę w efekcie zarzuciło dupę i roz....bał felgę o krawężnik :D

 

Co do samych Autek Przyjemnie słuchało mi się auta Bartka chociaż coś mi tam jeszcze nie leży.... Bardzo podobała mi się Nubirka :) Tak przyjemnie stonowany przód tylko wrzucić coś spokojnego rockowego i w długą traskę. Bardzo również przemawiał do mnie bas z Aliante który nareszcie mieszkał w skrzynce w jakiej powinien. sporo pracy włożonej u Krisa w projekt ale szczerze powiedzieć dla mnie stanowczo coś nie jest halo z górą.... jakby ktoś przykrył wszystko kocem. za to z dołu bardzo przyjemny wykop. :) troche strojenia i powinno być cacy. Albo może szykuje się przesiadka na Aktywkę?:]

 

Pozdrawiam i do nastepnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a czym był Pan Maniek ? Evo X , Focusem RS , 3,5L Toyotą Avensis ze stanów czy może super B'em którego zamówił w salonie ze 2-3 lata temu

Takich autek nie widziałem ale było stare mondeo.

 

szczerze powiedzieć dla mnie stanowczo coś nie jest halo z górą....

...jak już tak ze szczerością lecisz to tak szczerze jak byś ocenił górę w swoim systemie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z mojej strony też dzięki za spotkanie - mimo, że dla mnie dużo nowych twarzy to atmosfera podobała mi się ...

oby jak najczęściej :)

 

@ Raadek - kiedy Golf na 2x16 będzie do posłuchania? Widziałem, że tapicerki już na miejscu.

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raadku ja na gore w swoim systemie narzekac nie moge. Jest mocno uniwersalna okrojona z najwyzszych rejestrow bo tw zaczyna sie konczyc na poziomie 11k... Ponadto auto bylo kierunkowane do mojego wzrostu. Rzeczywiscie stawiajac sie w twojej sytuacji ok 15-20cm roznicy w naszym wzroscie jest nieco pustawo jak to okresliles. Ale przy moim wzroscie jest wszystko jak nalezy. Byc moze to samo jest u krisa. Kwestie ustawienia fotela do odsluchu ale tego juz nie sprawdzalem. Niemniej po prostu gora w moim mniemaniu jest jakas przygaszona. Ale to juz sa gusta i gusciki. Jedni lubia brunetki inni blondynki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wsponiał Raadek, jak będzie czas i pora żeby na spokojnie wszystko wykończyć, może będzie szansa na następnego ;)

 

na jakim etapie jesteś? Widziałem panele (swoją drogą wyszły bardzo fajnie), ale tego co pod tapicerkami już nie widać... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Panowie jestem nowy i zarejestrowalem sie tutaj aby posluchac profesjonalnego audio .

 

Czy jest mozliwosc spotkania sie na jakims spociku co bym mogl odsluchac kilku zestawow ? i dobrac cos dla siebie :D

 

Kiedy jakis spocik sie szykuje ? i ktore sa najciekawsze pod wzgledem naglosnien w autach tzn Warszawa ? Poznan ? Częstochowa :D 

 

 

jestem z Częstochowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...