Skocz do zawartości

Warszawa Zapraszamy Miłośników Dobrego Dźwięku :-) (najbliższy 17.02.2019)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Faktycznie było dużo aut a i tak nie było wszystkich stałych bywalców. Civic Type R fajnie zrobiony, zarówno zabudowa jak i słupki, ale trzeba auto jeszcze postroić, żeby zagrało. Właściciel wie co trzeba zrobić :) U Bartka w Skodzie też sympatycznie grało. Generalnie u większości zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany :) Każdy powoli robi kroczek do przodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja równiez dziekuje, jak zwykle bylo swojsko i rodzinnie :D:P

 

Ps. Raadek juz wycofałem klocki ze sprzedazy :wink2: , faktycznie pochopna decyzja, najpierw to ja posłucham czy ten DLS A6+Lotus zagra tak dobrze lub lepiej niz obecny tandem. Termin "sklejenie woofera z subem" juz nie jest mi obcy......... k***** i kto by pomyślał :?: :?: :?:

 

Ps2. Ja jestem pod wrazeniem samochodu Pawelszu (Mazdy 6), lklukasz dobrze pogrzebal tam przy zwrotach :ok: to co bylo wczesniej (a sluchalem tego samochodu tydzien przed spotem) a jest teraz, to dwa inne światy...... jeszcze tylko woofer przed tapicerke obowiązkowo do wyciagniecia bo bass sie troche rozłazi (i buczy) i delikatnie wpada w rezonans - slychac to, ale to kropla w morzu do tego jak gra teraz. good job :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dałem rady :(

Siła wyższa...

 

Macie jakieś fotki ?

 

e chyba nikt nie robil, piździło jak cholera i pewnie nikomu sie nie chcialo...... ale wiesz co CI powiem GIlotyn@ teraz jak sobie myśle to dzisiejsze zimno to *uj w porownaniu do stycznia tego roku co bylo ponad -20*C co woofery ludziom przestawały grać :wink2: a plyty w poprzek stawały :P ........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...