Skocz do zawartości

Warszawa Zapraszamy Miłośników Dobrego Dźwięku :-) (najbliższy 17.02.2019)


Rekomendowane odpowiedzi

Grzej, grzej, może usłyszę pierwsze naprawdę grające PP i będę musiał odklepać swoje poglądy. :wink:

Ja tam widzę, tylko jeden duży "problem"... HT1, jak skopiecie to będzie lipa, ale jak Wam wyjdzie, to narobi zamieszania... Taki przetwornik, błędów nie wybacza, ale umie się odwdzięczyć. Ja od wczoraj i tak mam lidera... Esotary... Muzykalność i to co najlepsze w morelu (czyli to co sobie wczoraj słuchałeś) plus góra,mikrodetale i powietrze, należne dobrym SS... Do tej pory mając wybór między Morelem a SS wskazuję na te pierwsze, gdyż średnica z morela rozkłada na łopatki każdego SS jak chce i kiedy chce, ale nie ma nic za darmo, zawsze musi być jakieś "ale" i w tym przypadku jest brak lekkości grania i wykończenia na górze tak jak to robi SS. A tu jest i to, i to... Bajka nie TW!

Ogólnie auto Bartka to naprawdę w pełni dyniowe granie , piękna góra, super średnica i zaokrąglony mięciutki bas(tutaj akurat wolę bardziej konturowy), ale jednocześnie umie to łupnąć kiedy potrzeba, tylko takim śmiesznym "dużym" ale puchatym kickiem... Specjalnie poprosiłem o wył suba aby odsłuchać bez kolorowania system przedni. Dobrym ruchem było baby F1, strzelam, ale na Clarku czy Pionku byłoby za grzecznie i za kluchowato, Alpine dodaje trochę potrzebnego dyniom pazurka.

Ja pierdykam... Tylko dlaczego one tak są rzadkie i cholernie drogie... :mur:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Odnośnie HT1 wszystko w rękach i uszach Pana S :D. a odnośnie Twojej góry moim zdaniem jest baja :) bardzo mi się podobało i już nie mogę doczekać się dobrze zrobionej HT1 a PP Trucku myśle że odklepiesz, tak jak ja ogklepuje teraz  10.1 właśnie go słuchałem :P ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak? Bo ja gdy wsadziłem tego RE, to stwierdziłem ,że po 2x30 takich pompek, to moje pojęcie zejścia na 10.1 w Twoim mniemaniu mocno się zdewaluuje :D On ma swój film... Jak byś puścił ten sam kawałek z dwóch różnych żrodeł... Przód swoje RE swoje, za to jak już zaciągnie to każdy plastik w aucie wyje "człowieku daj żyć" haha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do bałaganu na co dzień już mam opcję... 2 x12 Kappa VQ... A do kultury, chcę spróbować to http://www.gladen.com/pics/tests/Zero_12PRO_CaH_Test2-2013Eng.pdf  czekałem rok aby posłuchać gdziekolwiek, ale u Nas to firma traktowana po macoszemu, zresztą się nie dziwię... W Niemczech ten sub kosztuje w detalu od ręki 450 Eur, zaś w PL dystrybucji... 2800 hehe... :) Przejazd przez granicę podbija cenę o tysiaka. :ok:   Patrzyłem na parametry i śmierdzi mi graniem 10.1 tyle ,że w wydaniu 30ki a takowe potrzebuję. Gdyby nie karoseria , nigdy bym nie pomyślał o szukaniu czegoś innego jak 10.1.

 

 

 


Podjedz na następnego spota i posłuchaj tego samego glosnika u Bonlessa'a
 

 

Mądrala, tam od x czasu siedzi ten głośnik i co jakiś czas się pracuje przy jego strojeniu u mnie zaś został wrzucony plug&play, więc nie fikaj malutki bo na wiosnę Ci pokażę , jak potrafi grać piccollo, po Gliwicku i trzeba będzie zebrać swoje grabki i wiaderko z piaskownicy... :D Chyba ,że gdzieś upoluję Esotara, bo bardzo ale to bardzo mi się spodobał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


lklukasz, dnia 04 Paź 2013 - 00:43, napisał:


Podjedz na następnego spota i posłuchaj tego samego glosnika u Bonlessa'a




Mądrala, tam od x czasu siedzi ten głośnik i co jakiś czas się pracuje przy jego strojeniu u mnie zaś został wrzucony plug&play, więc nie fikaj malutki bo na wiosnę Ci pokażę , jak potrafi grać piccollo, po Gliwicku i trzeba będzie zebrać swoje grabki i wiaderko z piaskownicy... Chyba ,że gdzieś upoluję Esotara, bo bardzo ale to bardzo mi się spodobał.

 

I to jest cały Truck " chłop żywemu nie przepuści" :D

 

 

 


Cytat


a odnośnie Twojej góry moim zdaniem jest baja bardzo mi się podobało

Podjedz na następnego spota i posłuchaj tego samego glosnika u Bonlessa'a

A dla ciebie Truck mam propozycje suba, ktory napewno ci podpasuje

 

na pewno następnym razem podjadę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


I to jest cały Truck " chłop żywemu nie przepuści" :D

 

Eee tam, zwykłe przekomarzanki z Siwym 2 :) On wie ,że z takich rzeczy to nic na serio... :wink:  Ale lubię z nim pracować na jednym przetworniku, więc jeśli piccollak zostanie to na wiosnę posłuchamy, komu zagrał lepiej. Żyłka sportowa musi być. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę dorwać Esotary, zima jest na poszukiwania... Bo u Disastera odwalił kawał dobrej roboty... Super się tego słucha, aczkolwiek szkoda ,że się kłania to samo co z moją zieleniną , deska, słupki i w zasadzie można sobie oceniać jedynie brzmienie, bo fizycznie nie jest się w stanie za wiele z tym zrobić by grało "głębiej"... Szkoda, ale przecież auta się nie będzie zmieniać bo nie przyjazne pod CA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wsadziłem M3 na woofery i powiem tak... Aby nie było ,że ja zawsze strzelam gole starym i uznanym tuzom... Jeśli ktokolwiek myśli o tym piecu i ma ochotę uszczuplić swoją kieszeń o przeszło tysiaka niech go koniecznie postara się odsłuchać u siebie w systemie przed zakupem. To nie jest piec dla każdego, specyficzny. Ja mam mieszane odczucia. Ale to już pozostawię ocenie każdego samemu jeśli się nim interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mądrala, tam od x czasu siedzi ten głośnik i co jakiś czas się pracuje przy jego strojeniu u mnie zaś został wrzucony plug&play, więc nie fikaj malutki bo na wiosnę Ci pokażę , jak potrafi grać piccollo, po Gliwicku i trzeba będzie zebrać swoje grabki i wiaderko z piaskownicy...

Rozumiem, ze masz wolne 1500zl? :wink:

 

 

Chyba ,że gdzieś upoluję Esotara, bo bardzo ale to bardzo mi się spodobał.

 

Powodzenia i polecam

Bo u Disastera odwalił kawał dobrej roboty... Super się tego słucha

 

Ty znów wrzucisz glosnik i powiesz, ze nie gra :wink:

A ty zrób inaczej

Odstaw do nas samochód :)

I wychodząc powiedz "MA BYC"!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowe podejście... :D Ma grać! Przynajmniej bez stage'y... heheh :wink:

Co mnie osobiście cholernie wkur...wia, że auto ma pojawić się na 2-3 razy, bo trzeba zgolić klienta x3 choć od początku wie się gdzie są miejsca na progres i to kwestia zestrojenia za jednym strzałem, ale tak robi większość ludzi z branży CA i uważam to za dymanie jeleni.

 


Rozumiem, ze masz wolne 1500zl? :wink:
 

 

Nie no mam rabaty po znajomości... Będzie za 1499,99... :D

 

ps. A już zupełnie na poważnie, szanuję Twoje podejście do klienta, to ,że umawiasz się na jakąś kasę i robisz wszystko co umiesz aby zagrało jak najlepiej za jednym podejściem, choć wiem ,że czasami wpędzasz się z tym w maliny i zakładasz ,że będzie dzień dwa a siedzisz tydzień albo lepiej jak np u Disastera, ale końcowy efekt jest. A kosztów nie podbijasz ,że było trudno. I kolejna rzecz jako jedyny w moich dotychczasowych kontaktach ze stroicielami, w momencie kiedy odebrałem Bmkę i mimo ,że na zawodach ugrała 3 miejsce w amatorze, kiedy stwierdziłem ,że niestety to nie do końca to czego oczekiwałem, nie wziąłeś ode mnie ani złotówki. Nikt inny nie podchodzi do tego tak honorowo i uczciwie. Rozwijaj swoją wiedzę , nie zmieniaj podejścia do klienta a zobaczysz ,że kiedyś to zaprocentuje bo ludzie nie są głupi a poczta pantoflowa gdzie jak gdzie ale w CA działa prężnie, w jednym krańcu kraju pierdniesz a w drugim się odbije... Pytanie tylko czy to pachnący fiołkami czy śmierdzący bąk? :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra, zamilknę to się zanudzicie... :D:wink:  A tak to jest i strasznoje i piknoje... hehe :)

 

ps. Dobra jadę podpiąć się pod prostownik i kręcić trochę gainem i procą z tą M3,pomęczę ją jeszcze kilka dni, aby nie wylać dziecka z kąpielą, ale na 90 % czuję ,że wrócę do made in america w jakieś tam postaci. Wolę jaśniej i twardo grające piece jednak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie jestem po kręceniu gainami, nowy setup odpalony kosmossssssssssssssss

 

 

 

 

Ja też robiłem dziś odsłuchy i rewolucje i... najpierw było tak:

post-4530-0-90355700-1380997813_thumb.jpg

 

Ale jednak M3 to nie mój film. Choć pewnie piecyk dobry. :wink:  A może nie... Pal go licho. Posiedziałem podumałem i stwierdziłem a co mi szkodzi wsadzić Hifona, którego nigdy nie posłuchałem, "bo taki stary obdrapany muchomor"... Wsadziłem i :szok:  pokręciłem i :szok: :szok:  a po 3 h z bananem na buzi stwierdziłem :zakochany:  .

Mam piec na woofery i żadnego innego nie chcę. :super:  M3 zjadł pod moje upodobania w niemal każdym aspekcie, przeżuł i wypluł... Jakie to amerykańskie :rotfl:

Tylko jest jedna zagwozdka, jak to, to teraz zabudować :/ Bo jest gabarytów prawie Twojego Tru Tomek, i wjechał mi z 8 cm na A6kę... Ale to co wyprawia z Tec'ami heheh... :serce:

post-4530-0-77394900-1380998068_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...