Skocz do zawartości

Warszawa Zapraszamy Miłośników Dobrego Dźwięku :-) (najbliższy 17.02.2019)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

17/04 na Warszawskim lotnisku Bemowo odbędą się Zawody na 1/4 mili, zamiast ściskać się w podziemnym garażu wpadnijcie na świeże powietrze.

 

Nie ukrywam że było by to dla mnie z korzyścią bo będę tam razem z ekipą Smart Klub Polska i Smartlandii(około 20 smarcików). Gril i te sprawy, nawet mamy kilku zawodników :ph34r:

 

 

http://www.sss.org.pl/event.php?view=170411

 

 

Ten punkt mógłby was zainteresować:

 

konkurs na Auto Zawodów - nagroda 500 PLN za I miejsce oraz puchary za miejsca I-III, oceniamy tuning wizualny i car audio, przed imprezą prosimy o nadsyłanie następujących informacji na biuro@sss.org.pl - zdjęcie auta, opis auta, modyfikacje, e-mail oraz telefon kontaktowy, można zapisywać się również na miejscu w dniu imprezy w biurze zawodów SSS, zgłoszenia do konkursu są bezpłatne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17/04 na Warszawskim lotnisku Bemowo odbędą się Zawody na 1/4 mili, zamiast ściskać się w podziemnym garażu wpadnijcie na świeże powietrze.

 

Nie ukrywam że było by to dla mnie z korzyścią bo będę tam razem z ekipą Smart Klub Polska i Smartlandii(około 20 smarcików). Gril i te sprawy, nawet mamy kilku zawodników :ph34r:

 

 

 

Ja będę chwilkę na Spocie a później właśnie pędzę na bemowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę chwilkę na Spocie a później właśnie pędzę na bemowo.

 

No i miodzio, to podskoczymy razem, koniecznie chce zaliczyć spot i bemowo...

 

1.disaster3

2.stanec

3.Raadek

4.Pavliq

5.Dan

6.Emil

7.Gilotyn@

8.Pawelszu

9.Luk9753

10.klayman

11.MicroSpec

12.arturbp

13.TomoMadej

15.KamiloVsky (o ile Gilotyn@ mnie tam eskortuje, bo nie znam trasy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech Bartek Ty i te Twoje alkoholowe przygody :] Szkoda, że Cię nie było bo właśnie między innymi Twoją furę chciałem odsłuchać :) Spocik zapowiadał się spory a przybyło trochę mniej osób niż się zapowiadało. Było za to parę nowych osób, więc fajnie, że nasze grono się powiększa. Do następnego :ok:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...