Skocz do zawartości

alpine 9887 totalny brak basu


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie wkoncu udalo mi sie podlaczyc moje alpine w citroenie tak aby nie bylo konfliktu z kompem

 

i gra to jakos dziwnie

przednie glosniki to komolet hertz hsk 165.4

Wiem ze maja one w stosunku do radia dosx spora roznice rms ale wzmacniacz steg bedzie zamontowany za niecaly miesiac i narazie graja prosto z radia ...

Nie wiem czy to jest normalne ze dzwiek z radia jest meeeeega plaski praktycznie zero basu probowalem korektorem i ustawieniami fabrycznymi i recznym ... minimalnie lepiej ...ledwo sie membrama rusza

dzwiek jest piekny czysty ..ale dynamika zero ;)

 

I teraz nie wiem czy to wina braku wzmaka ?? Czy moze alpine jest tam kalibrowane zr z glosnikow ma isc czysty wysoki dzwiek a sam bass w bagazniku ma robic za dopelnienie dynamiki ?? Czy moze ja ulomny jestem i ustawic czegos nie umiem ..a instrukcje czytalem i z nia ustawialem ... szczerze to bdziej dynamicznie na tych glosnikach gralo radio citroen ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inaczej ... wkładasz ori radio i gra OK, a jak podłączasz Alpikę, to brakuje basu? 

Jeśli tak to w sumie przeciwfaza odpada, o ile nie modyfikowałeś kostek iso przy Alpince  i pozostaje sprawdzić czy nie masz włączonego filtru HPF .

 

nic nie zmienialem przy kostkach alpine 

jak tylko dojade tam znowu to sprawdze tak jak pisalliscie czy jest jakis filtr wlaczony 

dziekuje jaktylko sprawdze to zaraz napisze ,, ale to dopiero w piatek ,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...