Skocz do zawartości

Ripowanie


Neosternik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zależy o co Ci konkretnie chodzi ?

 

rozumiem, że słuchanie z USB/HDD tak ?

 

polecam foobara2000, odtwarza/ripuje co mu zarzucisz, próbowałem .dff .ape .flac .m4a w zasadzia on chyba wszystko łyka

 

potem konwersja do wav i na CD Audio

 

ripowanie do mp3 oczywiście też ma :)

 

z opinii innych osób, które go używają i opinii na necie jest to jeden z lepszych programów do tego celu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do zgrania płyt w bezstratnej na hdd???

było: :) Exact Audio Copy - darmowy

 

lub dBpoweramp, płatny ale łatwiejszy w obsłudze, ma bazę napędów z ustawieniami offset-ów, itp. co w EAC nie jest zawsze takie proste do ustawienia

długo korzystałem z EAC-a, teraz korzystam tylko z dBpowerampa, zresztą to niezły kombajn do zarządzania muzą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakiś patent na ścieżkę audio z płyt koncertowych BD/DVD ?

DVD Audio Extractor :)

 

 

Jako ciekawą opcję bo nie wspomniałem o programie Xrecode jest opcja dzielenia pliku flac ściąganego z ripa Flaca.

 

Potrafi to też foobar2000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś pomyśli nad "TESTEM" kilku programów i opinie szczegółową? Tak dla ciekawości, ta sama muzyka, wypalić te same płyty, odpalić na tym samym odtwarzaczu i porównanie- czy jest sens na co zwrócić uwagę, czego unikać, nie popełniać błędów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tan cały exact to o kant dupy rozbić.

Chodzi godzinę i jeszcze się wiesza.

Wykminiłem, że w standardowym win media player można spojojnie zgrywać cd w bezstratnej.

Wystarczy pozmieniać format w opcjach.

Działa bardzo szybko. Bez porównania do exact.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Tan cały exact to o kant dupy rozbić.
Chodzi godzinę i jeszcze się wiesza.

 

Nie obraz sie Suzuk, ale najwyrazniej nie poradziles sobie z jego konfiguracja, albo sciagnales cos z jakiejs lewej strony zamiast oficjalnej. To ze ripuje dlugo to akurat dobrze, znaczy ze robi to dokladnie, programy ktore robia FLAC z plyty w 3 minuty daja tak cudowna jakosc ze nie odroznisz tego "bezstratnego" od MP3 192kbps niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...