Skocz do zawartości

Alpine cda 9887r a reset ??


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

mam nieco problemow ze swoja alpinkA

nianowicie nie wiem dlaczego totalnie nie reaguje na dodawanie basu pasek sie przesuwa ale barwa dzwieku sie nie zmienia .. no moze minimalnie ale mniej niz nawet na fabrycznym radiu citroen hahah :)

pomyslalem zeby moze ja zresetowac .. tylko czy wtedy przypadkiem nie zablokuje sie ponownie ?? A funkcje sie nie pochowaja ??

Czym moze byc spowodowane to ze nie moge zmieniac barwy dzwieku ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba domyślam sie o co Ci chodzi.

Masz na myśli ze jak raz nacisniesz pokretlo od volume to wyskakuje Ci subwofer, od 0 do 15

I to Ci nie bedzie działać przy seryjnych i innych glosnikach.

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby to radio mialo wszystkie funkcje idkryte musialo byc raz podlaczone pod ktx

 

 

http://m.allegro.pl/przedmiot,kalibracja-alpine-cda-9887r-ktx-100eq-warszawa-,3412835754.html

 

 

i stad pytanie cY jak je zrestuje to czy przypadkiem znowu nie ukryje zablokowanych funkcji

Zeby to radio mialo wszystkie funkcje idkryte musialo byc raz podlaczone pod ktx

 

 

http://m.allegro.pl/przedmiot,kalibracja-alpine-cda-9887r-ktx-100eq-warszawa-,3412835754.html

 

 

i stad pytanie cY jak je zrestuje to czy przypadkiem znowu nie ukryje zablokowanych funkcji

Jakie niby zakodowanie funkcji radia?

Chyba masz kolego jakiegoś chinola a nie Alpine skoro masz tam "pasek skali poziomu basu"

oczywiscie ze jest pasek w ustawieniach audio

Jakie niby zakodowanie funkcji radia?

Chyba masz kolego jakiegoś chinola a nie Alpine skoro masz tam "pasek skali poziomu basu"

oczywiscie ze jest pasek w ustawieniach audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Adjusting Bass/Treble/Balance (Between Left and Right)/Auto Volume/Fader (Between Front and Rear)/Defeat

1 Press AUDIO/RTN repeatedly to choose the desired mode.

Each press changes the mode as follows:

SUBWOOFER*1 BASS*2 TREBLE*2 BALANCE FADER*3 AUTO VOLUME*4 DEFEAT VOLUME SUBWOOFER*1

Subwoofer: 0 ~ +15 Bass level: –7 ~ +7 Treble level: –7 ~ +7 Balance: L15 ~ R15 Fader: R15 ~ F15 Auto Volume: OFF/LOW/MIDDLE/HIGH Defeat: ON/OFF Volume: 0 ~ 35

• If no operation is performed for 5 seconds after selecting the SUBWOOFER, BASS, TREBLE, BALANCE, FADER, AUTO VOLUME or DEFEAT mode, the unit automatically returns to normal mode.

*1 When the subwoofer mode is set to OFF, its level cannot be adjusted.

*2 When the MultEQ (page 16) is set to OFF, its level cannot be

adjusted.

*3 If you set the 4.2ch/2.2ch switch (pages 40 to 42) to 2.2ch, you

cannot adjust this mode.

*4 By setting AUTO VOLUME, the unit can automatically adjust

volume to a proper level according to engine/road noise, etc. There are three volume correction degrees: LOW, MIDDLE and HIGH.

 

chyba ze to jest wszystko do ustawienia subwoofera bas i sopran ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że kolega dał się omamić tymi "zablokowanymi funkcjami" Moje 9887r nigdy nie widziało KTX'a i widzieć nie będzie. Co do resetu dostępu do MultiEQ to tracisz już go w momencie odłączenia radia od AKU (przynajmniej tak słyszałem). Podsumowując... to całe odblokowanie to fajny bajer i warto sobie to przećwiczyć, radio nie ma żadnych zblokowanych funkcji. W ustawieniach masz wszystko co trzeba.

 

No tak... interesują Cię ustawienia bas/sopran to ja już widzę co Ci da ta kalibracja KTX'em... Lepiej trochę poczytaj jak chcesz zająć się car-audio na poważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...