Skocz do zawartości

Dual Bass BR Szczelinowy x2 Lanzar Max 12'


Ezzik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. Głośnik: Lanzar MAX 12

2. Parametry głośnika: http://obrazki.elektroda.net/96_1169844908.jpg - 5 od góry

3. Rodzaj słuchanej muzyki: Trance, House, czsami dobry Dupstep, dobry Bass Test, coś z pierd*******em

4. Grubość materiału z jakiego będzie wykonana skrzynia: 18mm płyta wiórowa.

5. Wymiary bagażnika: Wysokość: 45cm, Szerokość: 95cm, głębokość 50cm

6. Bass reflex: Prostokątny szczelinowy na środku http://basston.pl/486-1267-thickbox/lanzar-max-10-max10-bassreflex-szczelinowy-dbx1002.jpg dokładnie takie coś

6. Model auta: VW Golf III Hatchback

 

Prosiłbym o wyliczenie Litrażu, szerokości BR i ogółem wymiaru skrzyni :) dziękuje !

 

ps. nie znalazłem podobnego tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam bardzo, ale potraficie czytać ? DUAL BASS ! czyli w skrzyni mają być DWA głośniki, nie JEDEN :P taką skrzynie to ja mam, też robiłem według tego materiału z YT swoją :) lecz potrzebuje by ktoś mi wyliczył skrzynie na duala z dzielonym BR szczelinowym na środku.. jest to możliwe ? dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Korzystajac z okazji podepne sie pod temat i zapytam - jak to jest z jedna skrzynia i dwoma glosnikami. Pod glosniki ktore mnie interesuja producent podaje 28 l BR i odpowiednia dlugosc i szerokosc portu... Czy skrzynia oparta na dwoch takich glosnikach bedzie miala prosty wzor - pojemnosc 2 razy 28 litrow i dwa porty o wartosciach jak z pojedynczych skrzyn? Czy zachodza juz tam inne zaleznosci? Dlaczego upieram sie przy jednej? Mysle ze to oszczednosc miejsca - nie dublujemy scianek a gdy miejsca jest na styk to dosc wazne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...