Skocz do zawartości

[S]ESX Q 475.1 - monoblock


disaster3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Do sprzedania mam kultowy i praktycznie niedostepny monoblock ze starej amerykanskiej manufaktury Zed Audio Esx Q 475.1

 

Piec sciagnalem z Niemiec w zeszlym roku, zostal zamontowany w kwietniu tego roku jak kolega maxtz zrobil mi komory i zabudowe w bagazniku. Piec byl na przegladzie u forumowego kolegi, zostaly pomierzone i sprawdzone wszystkie elementy i nic nie wykazywalo odstepstw od normy poza potencjometrem od gain'a, wiec zostal wymieniony. Piec sprawuje sie bardzo dobrze i jest sprawny. Zreszta kto czytal troche forum to wie co to za seria. Jesli chodzi o dostepnosc to tylko 275.2 z tej serii jest ciezej trafic na rynku wtornym.

 

Mozna rzec ze jest to prawdziwy klasyk.

 

Ponizej link do danych i fotek z sieci:

http://www.amp-performance.de/617-ESX-Q475-1.html

 

Swoje zdjecia wrzuce jutro bo obecnie czekam na montaz netu/tv i korzystam z telefonu a nie chce przedwczesnie dostac wylewu probujac je wrzucic za pomoca telefonu.

 

Cena jaka mnie interesuje to 1350 pln + KW (lub odbior osobisty) powiedzmy ze do lekkiej negocjacji.

 

Kontakt poprzez PW lub na komorke 797 626 595 (orange)

 

Pozdr.,

Bartek

 

Wysłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

 

 

i link do zdjęć mojego wzmaka: https://plus.google.com/photos/115129760843707211786/albums/5894789139726635345?authkey=CPmgqe2xuY_-7gE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...