Skocz do zawartości

Spocik (woj.lubelskie)


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka

napisze posta może byśmy spocik w lublinie gdzieś zrobili i sie spotkali :) dużo osób jest z innych woj. a ciekawe ile osób jest z woj.lubelskiego i okolic napisze kto by mógł wpasc do lbn.Piszcie pozdrawiam proponujcie inne miejscowosci w województwie lubelskim.Piszcie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

ja bardzo chętnie przyjadę !! ale proponował bym nie późna porę bo niektórzy wybirają sie na imprezy i to moze kolidować!! <w koncu walentynki :) >

moze 14 godz albo 16 ??

a i jeszcze jedna uwaga !!

czy parking na turystycznej ??

a jak bedzie padac nawet nie bedzie szło pogadac !! moze szybciej pod leclerkiem na zana albo pod Orkana !! tam zawsze jest sucho !!

:oczami: to tylko moje propozycje !!

to ustalcie dokłądniejszy termin i miejsce to moze pare aut jeszcze przyjdzie ze mną !! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racek jest taka sprawa ze niektórzy pracują w sobote do 14 ja puscilem na forum hondy tez ze jest organizowany spocik car audio i napisalem zeby spotkac sie o 16 miejmy n adzieje ze niebedzie padac niech zostanie juz ta turystyczna bo jak tak bedziemy zmieniac to wyjdzie tak ze wogole sie niezobaczymy ja zawitam na spocie i mam nadzieje ze inni tez przyjada pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh ja niestety odpadam w ten wekend ;( Raz że jestem poza LBN, a dwa że póki co sprzęcik w domku lezy bo moje autko sprzedane :) ehh ale mam na oku parę autek i niedługo coś już kupię i zawitam na zlociku. Poróbcie Panowie fotki ze zlotu i jakaś fotorelacja na forum :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz przypomnę spot w lublinie na turystycznej o godz 16 pod e-leclerkiem Zapraszam wszystkich chętnych:) Warto się zjawić :hyhy: Pozdrawiam

 

[ Dodano: 2009-02-13, 16:33 ]

jakby co to spotykamy sie wcześniej pod zamkiem w lublinie o15.30 a następnie jedziemy pod e-leclerk będzie bardziej efektownie :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że tak mało było osób głównie z klubu Hondy jakoś tak dziwnie się na mnie patrzyli :suchy: wszyscy się znają a tu wśród nich jakiś audi :P ale może więcej będzie nas następnym razem. Swoją drogą pod zamkiem widziałem golf z naklejką SCA ale juz pod leclerckiem juz go nie było przyznawać się kto to był :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...