Skocz do zawartości

Dobór subwoferów pod wzmacniacz Mac Audio Fearless 4000


sambolime
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy juz masz ten wzmacniacz, czy dopiero planujesz. Jeśli go nie kupiłeś, to rozważ jeszcze Boschmann pch-atx 990 - w podobnej cenie i przynajmniej ma sporo pozytywnych opinii, w tym także i moją.

Lanzary zasili bez problemu i jeszcze jakiś zapas mocy Ci zostanie.

A co do głośników to może RE 12 S4

Osobiście słyszałem połączenie PCH-990ATX i RE 12 S4 i musze przyznac, że grało to bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobisz jak uważasz - MacAudio to z pewnością nie jest żaden high-end, a tu masz propozycję wzmacniacza sprawdzoną przez wielu (oczywiście to też nie jest piecyk topowy, ale w cenie około 500 zł przy nacisku postawionym na moc to nie ma takich).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten sposób to można podważać wiarygodność wszystkiego...

To co niby polecasz żeby w pełni wykorzystac te 2 lanzary?

oczywiście podobny przedział cenowy.

Bo jak to na forach ile ludzi tyle zdań a z reguły każdy chwali swoje

Chyba że zaczniemy od now - jaki wzmak i dwa subwoofery do 1000zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o najpopularniejsze modele :) mozesz je zapodac? ( moglbym na priv prosic no ale niech kazdy skorzysta )

 

*Alpine z serii v12: mrv-t100x (x=0,2,5) - 400W i radza sobie dobrze, sprawdzone z 1000 i 1005, ciekawy tez wzmak mrv-t757 - 300W ale bardzo fajnie sobie radzi.

*Alpine 3544 - 400W, jest na 'aukcjach', ostatni z trochę 'nieciekawa' obudowa poszedł za 160-200zl.

*Audio System z serii F2

Ogólnie jest tego dużo i zależy co się pojawi na all*, np. audison, signat, em-phaser, dls, earthquake, eton (byle, lub jest na allegro, ceny nie pamiętam), hifonics, rockford, kenwood (ps-300 byl niedawno), orion, phase, precision power, rodek, soundstrem, steg, xetec i cala masa firm których nie wymieniłem :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec jaka alternatywa dla tego maca w kwocie do 600zł i podobnej mocy mam na myśli nowy sprzęt ?

 

[ Dodano: 2009-01-07, 21:53 ]

a krytykowanie wszystkiego czego się nie ma albo jeszcze nie miało podnosi morale co nie?
nooo +50 do respectu wsród dresów...

Możesz bardziej zrozumiale???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnioskuje że tego wzmacniacza jeszcze nikt dobrze nie przetestował a krytykowanie wszystkiego czego się nie ma albo jeszcze nie miało podnosi morale co nie?
W sumie masz racje, nie miałem i nie mam zamiaru mieć :D co nie znaczy, ze nie słuchałem, ale jak masz możliwość skorzystaj z rad i kup coś lepszego w używce. Uwierz, że nikt źle Ci nie życzy.

 

[ Dodano: 2009-01-07, 22:10 ]

a krytykowanie wszystkiego czego się nie ma albo jeszcze nie miało podnosi morale co nie?
nooo +50 do respectu wsród dresów...
nieeeee najmniej 200 :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...