Skocz do zawartości

Subwoofer do bardzo małego litrażu


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hmm chyba zaryzykuję i jak będę w kraju to kupię RE 8"... Cena bardzo fajna i gra w małych budkach. Ostatnio koleś w sklepie CA zaproponował mi Gladena SQX 08.

http://www.kochaudio.de/shop/product_info.php?cPath=196_1078_1027_1132&products_id=7657

Może uda mi się go odsłuchać. Miałem go w rękach i szczerze mówiąc wykonanie głośnika pierwsza klasa. manual producenta mówi o 10L closet. Zawieszenie i magnes wygląda solidnie. Koleś mówi że głośnik potrafi zagrać z jajem. 

Miał ktoś kiedykolwiek do czynienia z głosnikami firmy Gladen?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o prosze, jednak ktos kojazy fakty ;)

 

 

Czytam tez trochę DIY audio, więc pewne fakty kojarzę :wink:

 

>dirtyweekender

Gość prowadzi tez Audio System i mówi, że te głośniki (HX08 sq i ww Gladen) grają inaczej. Pozatym popatrz na zdjęcia, budowa głośnika jest zupełnie inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzwi poprawione, PB zamontowane ale zabrakło czasu więc na razie sa pod radiem. Brak wzmaka i suba także na razie wrażeń z RE w 8l nie będzie.

 

 

 

Już teraz chciałem publicznie Maćkowi bardzo podziękować za chęci i za poświęcony czas. Bez niego byłby dramat na kółkach (to w odniesieniu do poprzedniego mojego wątku, w którym nie mogę tego napisać gdyż jest zamknięty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zrobione. Gra. Co prawda stroiłem sobie sam (więc nie wiem czy dobrze ale będzie poprawka) ale chyba nie jest źle. Co do samego RE. Moja skrzynka ma 7-8 litrów więc jest naprawdę malutka. Głośnik gra (moim zdaniem) bardzo przyjemnie. Potrafi zatrząść fotelami, schodzi dość nisko. Nieco gorzej radzi sobie przy szybkim basie ale też jest bardzo akceptowalny. Zobaczymy co Maciek powie bo jeszcze go nie słyszał. Także może On zda sensowniejszą relację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...