Skocz do zawartości

Subwoofer do bardzo małego litrażu


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, nie wiem czy było czy nie ale zaryzykuję i zapytam.

Jaki w miarę tani subwoofer nada się do naprawdę małej skrzynki ? Nie musi to łupać jak na dbdrag. Ma tylko wzmocnić przód i być miękkie (na tyle na ile się da) w brzmieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie mam foty bagażnika więc coś w necie znalazłem... Skrzynia może być wyższa niż ta z fotki ale to by było na tyle z rozrastania się litrażu. Musi się zmieścić w V40 za nadkolem

 

http://i51.photobucket.com/albums/f380/t-s/fotki/sw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego konkrety. To tak jak bym ci pokazał koło i kazał powiedzieć jakie jest duże...  Ile litrów tam wchodzi?

Łukasz, mógłbyś napisać coś więcej o tym Udimie? Jak gra? Potrafi kopnąć? (jak na 8" w CL oczywiście) Jak z szybkością?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł, a jaka cena bo nigdzie nie mogę go znaleźć w celach poglądowych :( Znalazłem tylko model 104. Nie widze ani 804 ani 208

 

Ta skrzynka z fotki będzie miała więcej niż 8 litrów ?

 

Pomierzę jutro wszystko i stawię się do raportu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Porównajcie go do czegoś bo juz czas wymienić mds08
MDSa masz w zamknietej czy b-r?

jak zamknieta to kazdy z w/w zagra lepiej

jak b-r to trzeba szukac dalej

 

http://obrazki.diyaudio.pl/47/jj0nesgry9cduybred83_1371326459.jpg

8 litrow przy 22mm plycie! (dokladnie 8,7 bez glosnika)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacytuje Mehow'a

 

br do mds08

 

"19L netto BR - musi być zrobiona z dokładnością conajmniej 0,1L , rurka fi7cm(wewnątrz) / 26-30cm ... wszystko inne zepsuje ten głosnik . 22-24L to jest totalne przegięcie i zrobi z niego flaki z olejem . Rurka musi mieć kołnierz na obu końcach . Cięcie max 80Hz."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napęd jest w trakcie poszukiwań. Kupiłęm na forum niedawno XM4520 z myślą o napędzaniu Pb L-60Cx. Ale jednak przed montażem poszedłem po rozum do głowy i zorientowałem się że moje radio ma wyjście tylko na jeden wzmacniacz. Dlatego zanim to wsio wyląduje w aucie to rozważam inny wzmak i właśnie sub. Aktualnie w polu zainteresowania jest Concord Ca 4050 (cena czyni cuda) i Xetec 4G 300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mi się nie zgadza to kołnierz na obu końcach :) Ogólnie sub gra dobrze i dopiero myślę o zmianie (sam do końca nie wiem dokładnie czego mi brakuje), jednak dzisiaj jeszcze trochę z przodu pomodziłem i muszę znowu trochę poćwiczyć poczciwego MDSa  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...