Skocz do zawartości

Jak to ogarnac ?


pologreen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Potrzebuje waszych sugestii non stop rzerzucam klock troche tez rzezbie w samochodzie ale potrzebuje waszych sugesti/pomyslow/podpowiedzi jak zwal tak zwal :) najpierw co jest jednostka clarek 948 , na przodzie 2 way rainbow SCL , wzmak rodek R680A2 (6 kanalowy) no i sub Re audio sr10d4 2x4 Ohm , no i chodzi o to jak to ze soba podlaczyc manuala do wzmaka nie moge znalesc , znalazlem tylko do R680A , czy to to samo ? plan mam taki wofery mam zamiar puscic aktywnie pod dwa kanaly , tweeterki na ori zwrotce pod nastepne dwa kanaly ( ten model 2 waya ma tez mozliwosc podlaczenia tego w bi-amping na ori zwrotce , ale w to chyba sie nie bede bawil) pozostaje sub i dwa kanaly i pytanie jak najlepiej go podlaczyc tak aby mial zapas a i dobrze sobie radzil w zamknietej skrzynce , no i czy lepiej mostkowac go w 8 Ohm , czy w 2Ohm , nie mam manuala nie wiem jak na pozostalych dwoch kanalach to bedzie sie zachowywac a nie chcial bym czegos zchrzanic , macie jakies racjonalne propozycje plus jakiegos manuala co wyjasni temat , czy sugerowac sie tym podanym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Jak dla mnie troche mało 200watt na JL?

W3 i wyższe serie faktycznie lubią waty, ale W1 tak dużo by nie przyjął, zresztą nawet te 200 W dostaje tylko gdy ktoś przychodzi i chce zobaczyć jak głośno to zagra, bo mnie za dużo głośność męczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam zagra w takiej konfiguracji :) Jak by ci jednak pologreen było z tego wzmacniacza za mało i byś chciał go zmienić, to pierwszy ustawiam się w kolejce po niego:) Bo z tego co myślę to chyba "powiększony" r480i, którego mam i mi leży jak ulał, ale brakuje 2 kanałów, więc... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...