Skocz do zawartości

Co da zmiana radia - możliwość posłuchania kogoś w swoim aucie ( Poznań )


asgborant
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Zastanawiam się jak kolosalna różnica w moim CA będzie po zmianie radia. Szukam kogoś chętnego z Poznania do kogo mógł bym przyjechać i odsłuchać dźwięku z jego radia w swoim aucie. Oczywiście stawiam jakiś "boski napój" za taką możliwość :)

 

Aktualnie dysponuję radiem Blaupunkt mp37 co jest raczej tandetnym sprzętem :P

Reszta to:

-Hertz HSK165.3 w wygłuszonych drzwiach + Axton c508

-JL 10W6V2 + Infinity 1600A

 

Koledzy walcie śmiało, dostosuję się do waszych propozycji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja od siebie dodam ze jak tylko wymieniłem jakiegoś tfu pioniera podpiętego pod wzmacniacz oczywiście.i niestety jeszcze to było na oemowych głośnikach na wiekową alpine 7944 to morda się sama zaczeła śmiać z zadowolenia, różnica kolosalna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega już ma plan rozrysowany co ma dalej zrobić, po podpięciu ODR'a wystarczyło 10 sekund,  a co zrobi.... tego nie wie nikt :)

 

A co do spota, jeśli to będzie spot sql, bardzo chętnie, jesli większosć będzie spl'owców - ja się nie pisze, w tej materii nie mam wiele do "odsłuchania"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Jestem za, mam Kenia XXV-01D, procek, czasy i rozbudowana zwrotka

 

To wszystko w jednym zdaniu to jakaś herezja :cisza:  ten kenio nie ma ani procka ani czasów ani zwrotki. Bo chyba nie mówisz ze pozycje słuchacza to czasy a zwrotka sięgająca jedynie do 250Hz to zwrotka właściwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko w jednym zdaniu to jakaś herezja :cisza: ten kenio nie ma ani procka ani czasów ani zwrotki. Bo chyba nie mówisz ze pozycje słuchacza to czasy a zwrotka sięgająca jedynie do 250Hz to zwrotka właściwa :)

 

 

Sorry, czasy miałem w poprzednim Keniu, procek jest :P

 

PS : Skoro ustawiasz pozycje głośników to nie ma to nic wspólnego z czasami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...