Skocz do zawartości

Pioneer Gm-3000 zamiast Soundstream SA-120 pod Tempo 6 ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pytanie jest dość proste, a zarazem trudne, bo ciężko znaleźć ( a przynajmniej ja miałem z tym problem ) jakieś informację o brzmieniu itd Pionka Gm-3000. Mam taki wzmacniacz od kuzyna do wzięcia, bo leży i się kurzy, kwestia wysyłki i podpięcia - teraz pytanie ma sens zamiana Soundstreama na takiego Pionka do zasilania Tempo 6 ? Na wielkiej ilości basu mi nie zależy, o bas dba bagażnik, aczkolwiek na pewno Morelom przydałoby się więcej niż 50W Soundstreama. Tylko pytanie czy taki Pionek się do tego nada,  wiem że najlepszą opcją będzie posłuchać samemu, ale nie jestem aż takim znawcą, żeby tak na szybko ocenić brzmienie, a może ktoś z was miał doczynienia :) parametry znalezione w necie:

http://kernel32.lyon.free.fr/photos/pioneer/GM-3000_manuel25.jpg

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam tego GM-3000, ale od dłuższego czasu "na słupkach" mam 4-kanałowego GM-3400, a także znam 2 inne wzmacniacze ze starych serii Pionka. Gra ten, bo nie mam aktualnie nic w zamian, ale gra on bardzo przyjemnie. W kilku słowach określiłbym to jako ciepłe, niemęczące granie, z dość miękkim bassem. Nieprzyjemnej góry na tym nie uświadczysz, a jednocześnie detali jakoś mało nie ma.

Nie znam tego Soundstreama, ale zawsze warto wpiąć coś innego i posłuchać, jeśli to tylko kwestia wysyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...