Skocz do zawartości

Stara laguna:D


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ok tak wyglada schemacik audio w moim pojezdzie jest skromnie i tanio za wiele nie robilem ale moze najdzie mnie ochota na ambitniejsze plany

 

 

Napewno z czasem wytlumie drzwi i zajme sie glosnikami zaczne od tylu bo zastanawiam sie nad montarzem w tylnich dzwiach zamiast orginalnych miejsc gdzie max to 13cm srednicy

 

Dodatkowo zajme sie okablowaniem. Po zakupie auta byly pociagniete pradowe 16mm i RCA (taka jakosc ze glowa boli moze z 10zl kosztowaly a remote ma grubosc ludzkiego wlosa)

Poprzedniemu wlascicielowi nawet koncowek na kable sie nie chcialo zakladac :( ogarnolem kocowki do dzis mi sie oparzenia goja.

No i slupki czekaja na urlop tylko musze najpierw sciagnac i przemyslec projekt ktory siedzi w glowie.

Mysle nad wyswietlaczem zamiast zegarka i termometra (wsadze pod radio bo jest miejsce na 2 Din) wejdzie tam mysle z 5''

Poki co jakosc dzwieku hmmm nie mnie to oceniac ale slyszalem orginalne audio w takim aucie i raczej moje gra lepiej

 

 

 

 

Prosze o przeniesienie tematu dopiero teraz zauwazylem. Dziekuje i Przepraszam

post-12055-0-95737000-1369732670_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na takia krytyke liczylem, czyli pozostaje wymiana wszystkich glosnikow?

 

Po pierwsze Kolego to oswój się ze Swoim systemem. Posłuchaj sobie na nim muzyki. Jak uznasz, że jest ok to zostaw to co masz i ciesz się muzyką.

Ja nie znam ani tych Krugerów ani tweeterów Hertz'a więc się o nich nie będę wypowiadał.

Ogólnie głośnik może i nie najwyższych lotów ale przy BRAX'ach, które posiada wielu użytkowników tego forum, to o każdym innym przetworniku można powiedzieć "ubogo", i co to wniesie do Twojej wiedzy? Nie wymieniaj głośników w ciemno, tylko po to żeby na schemacie mieć ładniejsze nazwy. Niech fakt, że poszedłeś już trochę błedna drogą (te głośniki z tyłu) będzie motywacją do dalszych, przemyślanych zmian. Jesteś z Poznania, na spotach na bank znajdziesz masę dobrze nagłośnionych aut. Posłuchaj, porównaj ze swoim graniem, ustal co Ci się bardziej/mniej podoba, co zmienić w pierwszej kolejności i czy poniesione nakłady/koszty będą współmierne do Twoich oczekiwań. No i niech moc będzie z Tobą ;)

 

W wolnej chwili przeczytaj sobie: 

http://www.strefacaraudio.pl/topic/34422-moje-faq-jak-wybrać-zestaw/

Natrudził się Kolega z forum, uszanujmy jego pracę :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega napisał nie wymieniaj w ciemno, posłuchaj na spotach jak gra u innych, musisz dowiedzieć się czego chcesz, jaki ma być dzwięk, co Ci pasuje a co nie. Po to ludzie organizują spoty, piszą poradniki a tu na forum jest bardzo dużo ciekawych i dobrych tematów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega napisał nie wymieniaj w ciemno, posłuchaj na spotach jak gra u innych, musisz dowiedzieć się czego chcesz, jaki ma być dzwięk, co Ci pasuje a co nie. Po to ludzie organizują spoty, piszą poradniki a tu na forum jest bardzo dużo ciekawych i dobrych tematów

 

Faq juz czytalem nie raz na kazdy temat

Niestety teraz nie udalo mi sie byc na tym co sie dzial pod Auchan w Komornikach,

Problem w tym ze nie mam punktu odniesienia, wiekszosc audio u znajomych to wlozenie tuby do bagaznika i tyle ja mam zamiar isc o krok dalej czyli nie tylko dudniacy dzwiek przesterowanej tuby i pierdzacych orginalnych

glosnikow ktore maja 10 lat

 

Dlatego zakup Hertz es300 Czytalem sporo o nim i wydawal sie byc odpowieni do moich wymagan a gra nawet lepiej niz sie spodziewalem (chyba mam niskie wymagania)

Teraz chce sie zajac dzwiekami nieco wyzszymi aby miec ciekawe pelne pasno akustyczne wiem ze za male pieniadze jest to trudne wrecz niemozliwe ale zobaczymy co da sie zrobic

Mam nadzieje ze moge na was liczyc

Ostanio czytalem o glosnikach Diory do CA i sie nad nimi zastanawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...