Skocz do zawartości

Wódka


kamul
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mały off top. Znajomy produkuje bimber. "Produkuje" jest słowem użytym nie bez potrzeby bo aparatura jest poważna i łącznie ma kilka linii, wszystko kupione z allegro albo na złomie. Towar mu schodzi na pniu bo smak ma nieprzeciętny, moc też i stosunek cena jakość wychodzi bardzo korzystnie. Niby nic nadzwyczajnego ale już chyba na cztery wesela robił zamówienie. W tym jedno dość poważne. Żadna wiejska potupanka. Sam jeszcze nie próbowałem ale postaram się kilka butelek na piknik SCA zamówić. Sprawdzimy co to potrafi:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mały off top. Znajomy produkuje bimber. "Produkuje" jest słowem użytym nie bez potrzeby bo aparatura jest poważna i łącznie ma kilka linii, wszystko kupione z allegro albo na złomie. Towar mu schodzi na pniu bo smak ma nieprzeciętny, moc też i stosunek cena jakość wychodzi bardzo korzystnie. Niby nic nadzwyczajnego ale już chyba na cztery wesela robił zamówienie. W tym jedno dość poważne. Żadna wiejska potupanka. Sam jeszcze nie próbowałem ale postaram się kilka butelek na piknik SCA zamówić. Sprawdzimy co to potrafi:-)

 

Mnie po moim przyszłym weselnym jak próbowałem z przyszłym teściem język zdrętwiał po trzecim kieliszku :P oczywiście w pozytywnym znaczeniu :)

 

Co do wódek, to mnie tam wszystkie podchodzą, a najbardziej chyba ostatnio właśnie ta żytnia. No ale pałacowa jest już zaakceptowana, butelka i smak się podobają, także już zmieniał tego nie będę.

 

Natomiast albo Ja mam takie wrażenie albo Finlandia ostatnio się popsuła, bo ciepłej nie szło za bardzo jej wypić :( za to Absoluta np. jak najbardziej.

 

P.S. Ciepła była bo raz wystawiona i nikomu się nie chciało odstawiać jej do mrożenia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę żytnią od finlandii...

 

Dodam tylko, że dobra wódka to zimna wódka. Nie mylić ze schłodzoną.

 

Co do bimbru to dla mnie mistrz jest. Ostatnio z kumplem czasami degustujemy różne jego wytwory i żadna wódka nie może się z tym równać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie byla Finlandia i... Kazdy gosc ( a bylo ich 140) mowil, ze rewelacja i jeszcze po wypiciu tyle wódy na weselu nie czul sie tak dobrze, nikt nie zygal, a wyszlo statystycznie (kobiety brane pod uwage:)) prawie 0,5 na czache, wojsko z Mazowsza pokazalo tez jak sie podnosi srednia "w wodopoju":) ja polecam:) a z innych kiedys tez extra Pan Tadeusz wchodzil, nie wiem jak teraz....poziom trzyma...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...