Skocz do zawartości

Wódka


kamul
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, dzień moich zaślubin już coraz bliżej i mam dylemat gdzie zaopatrzyć się w trunki alkoholowe w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego?

 

Może znacie jakieś tanie i dobre hurtownie, takie gdzie wódka jest w dobrych cenach, dają jakieś gratisy etc. :)

 

Wszelkie sugestie mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dzień moich zaślubin już coraz bliżej i mam dylemat gdzie zaopatrzyć się w trunki alkoholowe w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego?

 

Może znacie jakieś tanie i dobre hurtownie, takie gdzie wódka jest w dobrych cenach, dają jakieś gratisy etc. :)

 

Wszelkie sugestie mile widziane.

Ja mam uroczystość za 2 tyg, i ma dylemat jaką wybrać. Ostatecznie zawęziło się do Krupnika albo Stock. Co u Ciebie będzie lane jeśli można zapytać? bo siedzę na wyspach i z obiegu wypadłem a te dwie to typy z internetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 3 lata temu kupowałem Pałacową - kupowałem w Selgros Cash&Carry.

Jeżeli ci mam coś podpowiedzieć to raczej unikaj hurtowni (nie wiadomo z jakiego źródła mają alkohol) a duże sklepy zaopatrują się bezpośrednio u producentów bez "pośredników", więc i ryzyko lewego alkoholu mniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co u Ciebie będzie lane jeśli można zapytać? bo siedzę na wyspach i z obiegu wypadłem a te dwie to typy z internetu.

 

U mnie będzie się lała Pałacowa, sprawdzona i dobra. Myślałem nad Finlandią i Stumbrasem ale Pałacowa wygrała :) Ostatnio nawet podeszła mi żytnia z old schoolową butelką, ale nie każdemu ten wygląd podchodzi ;)

 

 

 

Łap PW.

 

Nic nie dostałem :(

 

 

 

Ja 3 lata temu kupowałem Pałacową - kupowałem w Selgros Cash&Carry.

 

U mnie jest makro i dziś tam podjadę sprawdzić ceny, ale mam pytanie czy w całej sieci Cash&Carry w kraju są jednakowe ceny :?:

 

 

 

a mogę pomóc w ŁDZ i Cz-wie

 

Jak coś to na Łódź mogę być chętny bo to i tak dużo bliżej jak z Lublina :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może podepne się pod temat bo mnie też czeka wybór gorzałki. Szukałem po różnych sklepach i hurtowniach i żadna nie przebiła ceny którą zaoferował mi lokal w którym będzie impreza. dodatkowo mam gwarancję że wezmą z powrotem każdą nieotwartą butelkę. u mnie chyba będzie Krupnik (cena 16,80zł za 0,5)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żytnia to faktycznie ciekawostka. Ktośtam przyniósł mojemu ojcu w ramach wdzięczności. Dodam, że mój ojciec pija wyłącznie "swojaka" własnej produkcji. Wdzięczność została skonsumowana, a ja regularnie otrzymuję telefon - przywieź butelkę tej z kłoskiem ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja, kiedy polecam żytną, słyszę najczęściej, że wstyd to postawić na stole ;)

zacznij sprzedawac w komplecie z etykietami https://www.google.pl/search?q=wodka+zytnia&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=symfUYycIsvbPcywgKgF&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1600&bih=781#tbm=isch&sa=1&q=w%C3%B3dka+weselna+etykiety&oq=wodka+wese&gs_l=img.3.1.0l2j0i10i24j0i24l2.33147.33892.0.36019.4.4.0.0.0.0.78.295.4.4.0...0.0...1c.1.14.img.KABnZ3D_bNI&bav=on.2,or.r_cp.r_qf.&bvm=bv.47008514,d.ZWU&fp=514bbb852286f110&biw=1600&bih=781

 

ja takie kolekcjonuje po weselach  :wink:

 

kilka lat temu jak pracowalem w hurtowni to bardzo popularna byla GORZKA DE LUXE. jak obecnie stoi z popularnoscia/jakoscia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostanio robiłem duza impreze (nie wesele ale 40 na kilkadziesiąt luda)

Kilka tygodni wczesniej testowaliśmy z kumpalmi kilka wódek (miedzy innymi Wyborowa, stock, maximus, smirnoff, zubrówka i gorzka)

Wybralismy Stocka. Najmniej walił wódą, najlepjej wchodził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...