Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

witam.
zostałem niedawno szczęśliwym posiadaczem vw golfa 4 z 2001r.
jednak nie zadowalały mnie jego "osiągi" w dziedzinie czystości brzmienia. wszystko herczało i trzeszczało.
postanowiłem więc wymienić przyczyny tych uniedogodnień i wymienić dwudrogowe głośniki (niskie i średnie tony).

i tu zaczęły sie schody... facet w sklepie polecił mi trójdrogowe głośniki, więc je wziąłem.
zdejmuje bok drzwi a tu sie okazuje, że w starej kostce są aż 4 kabelki a z mojego nowo zakupionego wyprowadzone są tylko 2 wyjścia.

wyjąć stare kable i pociągnąć nowe? czy da sie to jakoś "zewrzeć" bez ciągnięcia nowego kabla?

co zrobić żeby wszystko było okej?

dodam że jak narazie mam radio VW Beta 5 złącze ISO C3 z Blaupunkta.

z góry dziękuje ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyhyhyhy....... Nie zle....... cos mi to przypomina  ale  mam pytanie czy ty czasem nie masz  jeszcze jednego glosnika  w drzwiach ? FaQ Nazara to podstawa  a  do tego  na  pierwszym miejscu powinienes chyba najpierw sie zapoznac a nie kupowac w ciemno. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyhyhyhy....... Nie zle....... cos mi to przypomina  ale  mam pytanie czy ty czasem nie masz  jeszcze jednego glosnika  w drzwiach ? FaQ Nazara to podstawa  a  do tego  na  pierwszym miejscu powinienes chyba najpierw sie zapoznac a nie kupowac w ciemno. 

 

no mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, ja jestem z serwisu, może panu założymy sprzęt za odpowiednią kwotę bo widzę że Panu wszystko sie spali, wiedzę ma pan raczej słabą, a szkoda palić sobie instalację.

Serwis Car Audio - Zapraszam..

 

Dowcip dobry. 

Ale polecam odwiedziny u kogoś bo jak dajesz sobie wszystko wcisnąć to współczuje..

 

trójdrogowe.. Nie świecą? Sprzedawca - fachman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to juz wiesz  dlaczego przy glosniku masz 4 kabelki - przyjzyj sie instalacji CA w  aucie   dopiero popytaj co i jak i kupuj a nie na leb na szyje  najpierw kupic a potem odkryc ameryke i nie wiedziec czemu co tam robic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...