Skocz do zawartości

Jaki tablet 10"?


trafalgar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam stoje przed dylematem jaki tablet kupić na prezent.Kwota jaką mam na niego jest sztywna i wynosi 1400pln.W oko wpadł mi Asus transformer prime,ale może jest coś z lepszym wyposarzeniem i godnego uwagi.Proszę  Was o pomoc ,sprawa raczej pilna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam stoje przed dylematem jaki tablet kupić na prezent.Kwota jaką mam na niego jest sztywna i wynosi 1400pln.W oko wpadł mi Asus transformer prime,ale może jest coś z lepszym wyposarzeniem i godnego uwagi.Proszę  Was o pomoc ,sprawa raczej pilna.

 

 

 

galaxy tab 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acer w501 lub a501. Poczekaj troszkę. Za tydzień będzie duuuuży wysyp sprzętu acera na allegro. Podejrzewam że trafisz taki model, jak nowy, z całym zestawem jaki daje producent za jakieś 500-700zł. W tej cenie nic lepszego nie znajdziesz. A sugerowana cena detaliczna to ~2kpln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi mieć 3G modem czy wystarczy wifi

wystarczy wifi

 

 

 

acer w501 lub a501. Poczekaj troszkę. Za tydzień będzie duuuuży wysyp sprzętu acera na allegro. Podejrzewam że trafisz taki model, jak nowy, z całym zestawem jaki daje producent za jakieś 500-700zł. W tej cenie nic lepszego nie znajdziesz. A sugerowana cena detaliczna to ~2kpln

o taki Ci chodzi?

 

 

http://allegro.pl/tablet-acer-iconia-w510-z2760-32g-win8-norton-etui-i3245493519.html

 

 

czy o ten?

 

 

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/Najlepsze_tablety_w_Polsce-4071/strona/15194.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalna cena to 319€ tutaj

Wiem bo kupiłem wczoraj drugiego dla dzieci.

Dla mnie super sprawa, oczywiście jak ktoś miał doczynienie z rzeczami Apple to dziecinna obsługa.

Miałem tez tego Samsunga co Hellsin pisał

I mi nie pasował wcale, te menu takie jakieś dziwnne i czasami się przycinał

Po tygodniu go oddałam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli ktoś nie miał do czynienia z urządzeniami Apple to wg mnie jest to najbardziej przejrzysty i intuicyjny system. U mnie w rodzinie zamiast laptopa Matka używa Ipada2 i radzi sobie swietnie a z pctami ciężko było. A już mój 4letni chrześniak zasówa na nim aż dym leci :) dla mnie android jest nieco zawiły i zagmatwany.

 

Druga sprawa w przypadku Apple-ów to relatywnie niski spadek wartości w stosunku do innych tabletów. Znajomy ostatnio się załamał jak na gwiazdkę kupił sobie Samsunga galaxy tab za 2500 a teraz po 4 miesiącach już chodziły po 1700pln :mur1: a ipady sie cały czas trzymają w cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


dla mnie android jest nieco zawiły i zagmatwany.

 

łatwiejszy niż Ci się wydaje ... łączysz z kontem na google i jedziomy :P

 

 

 


Ja w takim układzie wolałbym dostać Ipada mini mimo ze 7 cali . Za 1400 już raz go idzie wyrwać.

 

tia 7 cali za 1400 zł rewelacja ... jak ktoś lubi Apple to jeszcze tylko brak Mini Coopera do kolekcji :D

 

 

 


Miałem tez tego Samsunga co Hellsin pisał
I mi nie pasował wcale, te menu takie jakieś dziwnne i czasami się przycinał

 

mój się nie przycina :D może kwestia softu :)

 

 

 


Znajomy ostatnio się załamał jak na gwiazdkę kupił sobie Samsunga galaxy tab za 2500 a teraz po 4 miesiącach już chodziły po 1700pln :mur1:

 

ja kupiłem swojego Tab 2 w zeszłym roku za 1300 zł, obecnie tyle też stoi ... wszystko kwestia szczęścia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W tej chwili nie ma z tym żadnego problemu. iPada podłączasz pod USB i widzisz go jako dysk.

 

Może teraz i tak jest

Ale jak pare lat temu zaczynałem z iPod touch, to nie było takiej opcji

Od tego czasu mam iTunes i juz się do niego przyzwyczailem i wszystko robię przez niego

 

Dla mnie 7" jest w sam raz

W łóżku idzie spokojnie przeglądać i ręce nie bolą od trzymania go nad głowa

A i tak ile razy juz nim dostałem po twarzy jak przysypialem z nim, nie chciałbym dostać taka 10"

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja żona była przeciwniczką iPada. I ciągle tylko słyszałem, po co ci to, ja bym takiego nie chciala, mam laptopa, drogie, itd. Tydzień temu kupiła sobie iPada mini :) teraz nie wyobraża sobie pracy na innym urządzeniu. Laptop leży w szafie. Teraz nawet telefon Samsunga na androidzie ją irytuje :)

 

Sam uzywam iPada 3 ale mini z 7" ekranem też jest bardzo wygodny. Ma dosyć dużą rozdzielczość i naprawdę wszystko wyraźnie widać. Nie wspominając o niesamowitej łatwości i wygodzie użytkowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...