Skocz do zawartości

dbDrunk Racing Skaryszew


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ponieważ wielkimi krokami zbliża się impreza w Skaryszewie, chciałbym podyskutować na temat zasad i wykonu :D tej wspaniałej zabawy:

 

Moja propozycja jest następująca.

 

Startują dwie osoby w klasie 120 - 129,9 na zasadach BassRace

Przegrany na pocieszenie dostaję 50ml napoju wygrany 100ml napoju :) ( Dla kobiet przewidziałem specjalny napój )

 

Jeśli wygrany nie chce wypić 100ml tylko 50ml jest to możliwe pod warunkiem, że wystartuje ponownie z przeciwnikiem z którym właśnie wygrał.

Jeśli przegra, nowy zwycięzca nie musi pić ( ale może :) ) a wcześniejszy wygrany odpada z zabawy - reasumując masz wybór pijesz albo 100ml napoju

albo startujesz ponownie do walki

 

Robimy normalnie rundy kwalifikacyjne i eliminację.

Żeby zdobyć główną nagrodę zwycięzca musi wypić po ostatniej wygranej 100ml napoju :)  - nie spodziewajcie się innych nagród niż napoi :D

 

Czekam na wszelkie opinie, chciałbym z naszym małym show wystartować w sobotę o godzinie 20 jeśli organizator nie zdecyduje innaczej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie to ani ziębi, ani grzeje, ani interesuje. Pisałeś, że czekasz na wszelkie opinie, to wpisałem żeby trochę uważać przy publicznym ogłaszaniu takich tematów. A w Saryszewie, to coś mi się wydaje, że impreza chyba posiada status zorganizowanej imprezy masowej, więc nie wiem czy jest to tak do końca zamknięty teren tylko dla grupy znajomych jak grill na prywatnym ogródku babci. Wyłączam się bez dalszego drążenia, bo to nie moja sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dbdrunk Racing to dobra zabawa, może nie dla Wszystkich, ale kto się umie bawić to dobrze to wspomina.Sczególnie pamiętam remisy mistrzów.... :rotfl:

Odnośnie niedzielnej imprezy to jak zwykle frekwenja widzów dopisała na 100%, pogoda zamówiona przez GND też się sprawdziła, więc warto na takie imprezy się wybirać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...