Skocz do zawartości

Słuchawki - spełniające pewne wymagania


kamul
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie szukam słuchawek, jako, że na razie nie mam czasu zająć się swoim CA to zdobyłem odtwarzacz Cowon'a i na razie to musi mi wystarczyć :)

 

Co do wymagań, generalnie z opinii wyczytanych byłbym ze Creative Aurvana Live! ale szukałbym słuchawek które:

- mają wypinany kabel (który będę mógł sobie dowolnie wymienić i najważniejsze, czasem zdarza mi się w nich usnąć, w Sennheiserach swoich wcześniej mi się naderwał, dlatego teraz szukam czegoś co albo się wypnie, albo będzie megamocne :P )

- dobrze żeby się składały, teraz więcej czasu spędzam w autobusie ze względu na remontowanie Hani

- dźwiękowo porównywalne do ww. Creative'ów

 

Wszelkie propozycje mile widziane (myślałem o Beats Audio by dr Dre, ale gdzieś wyczytałem, że nie warto ładować w nie tyle kasy no i łatwo się naciąć na "replikę").

 

Cena luźna, ale nie przesadnie, celowałbym w budżet Aurvana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dobrych lat mam Creative Live i rzeczywiście jak za tą kasę to fajne słuchawki. Jeśli planujesz w nich podróżować komunikacją miejską to niestety tłumienie nie jest najlepsze a do tego gorąco w uszy. Może rzeczywiście pomyśl o jakiś dokanałowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dokanałówek polecam Vsonic R02 Silver (to są GR02 Balanced) http://www.lendmeurears.com/product_info.php?currency=USD&cPath=15&products_id=63

za 150-160zł masz wypas słuchawki z dostawą do Polski.

A jak chcesz więcej basu to model z tamtego roku - GR02 Bass Edition i wychodzi jakieś 120-130zł http://www.lendmeurears.com/product_info.php?cPath=15&products_id=41

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę doprecyzuję, bo idziemy nie w tą stronę. Nie szukam jakichś HI END'ów bo i tak tego nie usłyszę w "podróży" a czegoś co nada się do domu i "normalnego" odsłuchu. Słuchawki najchętniej typu półotwartego, zdecydowanie nauszne brzmiące maksymalnie neutralnie przy moich wymaganiach i o dość niskiej impedancji.

Na razie z tych propozycji to może KSS by się nadało, bo mają dożywotnią gwarancję (pod warunkiem, że kupię w punkcie HAMA) ale niestety nie słuchałem ich i jakiejś opinii brzmieniowej też się nie doszukałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/nuforce-ne-770x-ne770x-idealne-wysylka-gratis-i3245998012.html

 

Najlepsze słuchawki jakie miałem do 200 zł Basu jest z nich aż za dużo uwierz mi (chodź myślałem ze nigdy tego nie doświadcze bo zawsze mi go było mało)

Przy Sony Experia neo v nie dawałem ich na max bo nie szło wytrzymać 

Poczytaj recenzje o nich w necie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim raazie Superlux HD 681 spełnia Twoje oczekiwania bardzo dobrze. Są to bardzo liniowo i neutralnie grające monitory w rozsądnych pieniądzach. Ja osobiście używam tych SL jako nauszne i SH CX400II jako dokanałówki (również świetne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...