Skocz do zawartości

Pytanie


Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem zestaw:

- skrzynię Magnat BS30
- wzmacniacz Renegade REN 550S

- zestaw kabli

 

do radia
Dalco DL-68.

Przyjdzie prawdopodobnie we wtorek i mam pytanie ponieważ chciałbym móc wyłączać skrzynię jakimś przyciskiem, tak aby móc słuchać muzyki przy wyłączonym silniku samych głośników samochodowych lub zdarzają się okazję, że gdzieś jadę z rodziną czy coś a nie wszyscy lubią mocne brzmienie bassu.

Znalazłem na allegro coś takiego:
Podświetlany przełącznik (włącznik) TOP GUN o parametrach:
-Napięcie 12V
-Prąd 20A

Czy taki przełącznik wystarczy? Czy potrzebuje czegoś lepszego do mojego zestawu?
Prosiłbym jeszcze o jakieś wskazówki jak go należy podłączyć.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Czyli mogę śmiało zamówić ten wyłącznik? Będzie na 100% dobry ? Pytam bo gdzieś kiedyś przeczytałem że źle dobrany przełącznik potrafi popalić kable czy coś w tym stylu..

Ten przełącznik wygląda takhttp://www.jamax24.home.pl/allegro/58096topGUNzielony/1.JPG

Pod które wejście podłączyć ten kabel Remote?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no sprawa chyba prosta miedzy wzmakiem a radiem masz kabel remote co zalacza wzmacniacz dajesz na tym kablu ten przelacznik i tyle

 

odcina zasialnie na wzmaku i po sprawie

przeczytaj uważnie, przewód remote ma niebieski kolor 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale jak kolega chce jak w samolocie to i taki moze podlaczyc,przy zakupie powinienes miec ktore wejscie do czego sluzy,na tym przewodzie "remote" tylko plynie wzbudzenie wiec ten wylacznik ma odcinac prad i zalaczac jak sie troche znasz to powinienes sobie poradzic chocby metoda prob i bledow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale jak kolega chce jak w samolocie to i taki moze podlaczyc

W samolotach bojowych, w których miałem okazję siedzieć, nigdy nie ujrzałem tego typu zabezpieczeń w ilościach większych, niż byłbym w stanie policzyć na palach u ręki. Jeśli się one pojawią, to są one METALOWE w kolorze CZERWONYM z miejscem na kontrówkę, która tam zawsze musi być i często nie są ruszane przez cały żywot samolotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...