Skocz do zawartości

Kiepski sygnał z zestawu Car Audio w Suzuki Swift (Poznań)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Dość długo borykam się z problemem zestrojenia zestawu Car Audio w małym aucie Suzuki Swift.

Cały zestaw składałem na przestrzeni lat, bo niestety nie było stać mnie, żeby kupić wszystko za jednym razem.

 

Problem w tym, że w końcu po podłączeniu wszystkiego, tj. bocznych głośników średniotonowych Hertz w zestawie osobno z głośnikami sopranowymi na zwrotnicach, subwoofera JBL w na wymiar wykonywanej skrzyni basowej pod wzmacniacz SONY, dźwięk suma sumarum jest niezadowalający.

Brakuje w ogóle basu, słychać tylko przód. Próbowałem stroić "dopałkę" na różnych częstotliwosciach sygnału (pomiędzy 40-200hz), ale co inny utwór to wszystko też gra inaczej.

 

Czy znalazłby się może ktoś w Poznaniu, kto mógłby zobaczyć w czym tkwi problem i ew. pomóc nastroić sygnał ?

 

 

Dzięki!

 

Piotr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to nowy zestaw przedni? Może głośniki są niewygrzane? (choć czytając że składałeś go na przełomie lat pewnie nie)

Drzwi tłumiłeś?

P.S. Wybiera się skrzynie pod suba, a nie pod wzmacniacz.

 

Wymień cały(innymi słowy wylicz...), sprzęt jaki masz, wliczając radio. Powiedz jak to podłączyłeś. etc. 

Samo wymienienie: 'wzmacniacz Sony' za dużo nie mówi.

Tak samo wielką niewiadomą jest czym pędzisz przód? Może po prostu z radia bez wzmaka? Ciężko coś doradzić bez wszystkich infromacji.

 

Przeczytaj, parę tematów na forum(dział wasze instalacje?), porównaj sobie budżetowe systemy i popatrz czym się różnią od Twojego, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...