Skocz do zawartości

Xmax (mm) 13.3 w obydwie strony , czy to duzo


Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi o ciśnienie mam aktualnie rockforda p1 i mam wrażenie ze generuje słabe ciśnienie. Zasila go gta 1300, czuje ze ma pelna kontrole nad głośnikiem bo napina sie głośnik do granic ale te ciśnienie jest dla mnie za male. Zastanawiałem sie nad d2 wygladaja na "solidniejsze". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T1 ma xmax 14mm a ciśnienia dużo... poza xmax ważna jest prędkość..... może mieć mały wychył ale zabujczą szybkość i nadrobi mały skok. nie mniej T1 nie jest ani szybkie ani nie ma wychyłu wielkiego a mimo to ciśnienie robi.... wyjątek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

długo mnie tu nie było.... z piecem blau gta1300 proponował bym pozbierać pare zł i zmienić go na coś innego... jakaś dwukanałówka stara RF-a np (można wyrwać za 300-400zł piece mające około 400-500RMS które już coś tam potrafią ogarnąć) wtedy można się pobawić w RE SR 15 cali i masz duże cisnienie i odpowiednią kontrolę nad głośnikiem. No i nie zapominajmy o używanych głośnikach. RF T1 wisiał na giełdzie za 600zł... skrzynia do niego kable i piec zamkniesz się z kwocie 1500zł tylko właśnie.... jaka kwota bo z fusów nikt wróżyć nie potrafi a patrząc na blaupunkta jako napęd domyslam się że budżet 500zł na wszystko a ma łupać że szyba z uszczelek wypadnie :)

 

 

Zaden wyjatek, znam ich przynajmnie 3. Wszystko to stare konstrukce ale da sie :) eg12 stroker15 czy jbl starej serii power a to nie wszystko...

kiedyś beyma power dawała sobie radę z tego co pamiętam a Xmax miała mizerny.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...