Skocz do zawartości

ALPINE CDA-9835R wszysko O! - zewnętrzny procesor dzwięku ?


Rekomendowane odpowiedzi

przepraszam, mam nadzieję że to nie problem, ale ja np. lubię jak ktoś mi zwróci uwagę :)

 

Panie autorze tematu - jak tam wycieczka do sklepu? Serio, nie idź tą drogą - jedź na spota :)

Siema . Dzięki za ciekawość odnośnie moich poczynań w zw. z głośnikami , która popędza tylko w mnie w dobrym kierunku . Że się tak wyrażę " ludzie , rodacy , towarzysze , miłośnicy carmuzy  "  :rotfl:  Nie pojechałem do tego sklepu sklepu , zorientowałem się , że najpierw zainstaluje zamek centralny w tym moim Boxerze . Założony . No i dobrze się stało , że nie pojechałem ,  ale z kolei po tych wpisach żeby nie ufać sprzedawcom , jestem trochę ogłupiały . Więc komu ?

Więc tak mam taki zestaw kupiony przed 1.5 rokiem z myślą że kiedyś założę , a teraz się boję czy to będzie dobre ...? - link 

http://allegro.pl/glosniki-samochodowe-zwrot-tweetery-diora-gds1607-i2994591034.html

Co o tym sądzisz jako głośnikach w drzwiach , co mam kupić na/do podszybia , jakie "10" czy co tam uważasz ? Pewnie to niewypał ? Pytanie - czy jest sens na kolejne , dodatkowe głośniki w okolicach głowy , czy zdublowane w drzwiach . Nie wiem jak to rozwiązać żeby miało dobry efekt ?

Ten twój zewnętrzny procek to dla mnie cacko , widziałem , buszowałem w necie - zrozumiałem zakochałem się  :serce:  :rotfl:  w takim sprzęcie . Ech kiedy przyjdzie ten czas że i ja ........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to ten "ostatni" Boxer co ma już głośniki w drzwiach? Czy ten starszy?  Piszesz, że masz głośniki w podszybiu a podsyłasz link do zestawu odseparowanego 16cm (o którym z resztą mamy ponad 30 stron na forum). Troche więcej informacji kolego. Mówisz o zdublowaniu głośników w drzwiach... Chodzi Ci o 2 woofery na stronę? Wiesz z jakimi przeróbkami to się wiąże? Polecam przejrzeć dział Nasze Instalacje, podejrzysz jak powinna wyglądać poprawna aplikacja woofera (lub 2) w drzwiach i "jak to się je" :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...