Skocz do zawartości

Co kupić zeby poczuć fajne basy??


krzycholl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam... mam pytanko- jezdze autkiem BMW E36 Compact, mam w nim radyjko pioniera 4x50W, mam 400 zł w portfelu na to przeznaczone i chciałbym kupić jakąś tubę ze wzmacniaczem żeby poczuć fajny czysty mocniejszy basik... :]

 

-co polecacie wsadzić do mojej Bumy zeby to jakoś brzmiało??

-czy kupować oddzielnie wzmacniacz i oddzielnie pudło czy w całości??

- w jakie wielkości pudła rezonansowego sie pchać i jaki duży głośnik basowy kupic??

 

 

wdzięczny byłbym za propozycje konkretnych firm i modeli

 

 

Jeszcze miałbym prośbe o wysyłanie propozycji również na maila:P Krzycholl@o2.pl

 

aha!!! mam jeszcze jedno pytanko... Mam od brata wzmacniacz axtona C508 - czerokanałowy... czy jest sens go sprzedawac i kupować coś innego czy lepiej zostawic i zmostkowac do jakiejs tuby?? jezeli zostawic to jaką tube do niego dokupic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolo986, dokladne jestem tego samego zdania co Ty... krzycholl, Troszke poczytaj, to nie boli takich tematow tu jest mnóstwo...

A jak widze tekst :

-co polecacie wsadzić do mojej Bumy zeby to jakoś brzmiało??
to az mnie korci żeby odpisać:

 

Taki mocny, najlepiej ładny kolorowy...

Sorry nie moglem sie powstrzymać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzycholl, sądzę że tobie zależy tylko na basie i niczym po za tym tak więc ja proponuję zostawić tego axtona i kupić np. 2 X RE-10 S4 dasz je w skrzynkę BR i zasilisz z tego wzmacniaczaa z dwuch mostków.

Jeżeli uważasz że za drogo (pewnie tak będzie) to kup 2 X MAGNAT XPRESS 10 i zrób dokładnie to samo i jeszcze Ci zostanie na zrobienie skrzynki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maxtz, moze to i fakt bo pod RF pokazuja pazur ze az strach, roznica kolosalna.

OT : Jak myslisz teraz gdybym wrzucił je w obudowe br, zeszluby jeszcze nizej, mam szanse poczuc je na bluzie?? Wiem ze odbyloby sie to kosztem jakosci ale moze warto sprobowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W BR niżej na pewno nie zejdą ale za to napewno będzie większe ciśnienie :/

Generalnie jestem zwolennikiem zamkiętych skrzynek z racji słuchanej muzyki (głównie rock) ale 10" w dobrze zrobionym BR mi terz odpowieda czego nie mogę już powiedzieć o 12"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myslisz teraz gdybym wrzucił je w obudowe br, zeszluby jeszcze nizej, mam szanse poczuc je na bluzie?? Wiem ze odbyloby sie to kosztem jakosci ale moze warto sprobowac...

 

Było by więcej basu .... po co Ci to ? Jeśli jednak odczuwasz taką potrzebę eksperymentowania , to w czym problem ... no ale musiałbyś zmienić podpis , bo chyba skrzynia się pojawi i to spora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...