Skocz do zawartości

Wzmacniacze Crunch, Crunch V-6004


SeXy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem zapytać czy ktoś z was miał doczynienia z tymi sprzętami, zakupiłem nie dawno tego Crunch'a V6004 i jestem ciekaw jak to będzie chodziło, chce po niego podpiąć el-compy 6 na przodziku Jak się zapatrujecie na tą firmę.

 

PS. Zapomniałem napisać specyfikacje tego wzmaka:

150Wx4 przy 4 Ohm

250Wx4 przy 2 Ohm

500w x2 przy 4 Ohm

 

DF 180

Bezpieczniki 25A x 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilem cos pewniejszego
czyli? Ja teraz mam Axtona C509x4 na przód i RE12S4 w mostku, ale na przodzie mam stare Buszmeny i chcę sie ich pozbyć i kupić właśnie el-compy6 albo coś ten klimat i Axton może być ciutke słaby, a poza tym myślałem żeby tak samo zrobić tył na separowanym zestawie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z axtona masz 60 w na kanał .... za mało? Myślisz ,że jak dasz 100 ,to zagra 2x głośniej,czy też 2x lepiej ? Co mają powiedzieć ludzie ,którzy pędzą przód wzmacniaczami 2x37,5W (rockford) ,4x35w (AA)czy też 2x12,5 (soundstrream)..... wystarcza im? No pewnie ,bo moc to nie wszystko ,a te 60w rms z axtona starczy na te ELcompy w zupełności . Zamiast zmieniać siekierkę na kijek , pomyśl o późniejszym skoku "jakościowym" ,a nie "ilościowym" ... el6 to znoisą w zupełności .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noname, wszystko się zgadza tylko że tak jak rozmawiałem z kolegą mastah22 axtona chce zostawić na przodzie pod el compy, a w jeden mostek crounch'a dać RE bo wydaje mi sie że przyrost mocy dla tego subika będzie jak najbardziej wskazany bo w tym momencie mam 175 W RE (katalogowo) a w mostku mam ~ 180 W RMS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten crunch ma pobór prądu 45A i ma mieć 2x 500w rms ?

 

Drugą sprawą , to skąd mam wiedzieć co c kimś piszesz na GG ? Myślałem że zmieniasz Axtona na Cruncha . Nie lepiej zostawić go w spokoju ,a do suba kupić mono lub mocną dwukanałówkę (alpine 3544 400w rms za 300zł ...ktoś mi dziś pisał) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do suba kupić mono lub mocną dwukanałówkę
Taki też miałem zamiar ale stało się tak a nie inaczej że kupiłem Crunch'a, a co do tego że zostaną mi dwa kanały hmm to chyba dobrze w razie co mogą zostać nie załączone.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że zmieniasz Axtona na Cruncha . Nie lepiej zostawić go w spokoju ,a do suba kupić mono lub mocną dwukanałówkę (alpine 3544 400w rms za 300zł ...ktoś mi dziś pisał) .
juz za pozno, kupil to niech sie meczy Zaproponowalem 2 wzmaki bo waidomo jak to jest z crunchem jakosciowo nie grzeszy a w mostku pod sam sub bedzie mial chociaz łatowiej i wiecej rms... NA RE re wsytarczy ten mostek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie gloryfikował bym tak Axtona ... jedna póła ... budżetliga. O jakich 2 wolnych kanałach piszesz ? Co tam masz do napędzenia ?Suba i przód ? Podpinaj Cruncha i zobaczysz co lepiej zagra ... dla CIEBIE lepiej . Potem ten "gorszy" na allegro i po sprawie .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakich 2 wolnych kanałach piszesz ?
Oba te wzmaki są 4 kanałowe, więc mogę podpiąć przód każdą ze stron pod mostek Axtona i suba również w mostek, zostają mi 2 kanały wolne w Crunchu, albo co jest rozsądniejszym pomysłem to dac przód pod 2 kanały Axtona, suba w mostek Cruncha to mi zostają po 2 kanałyu w obu wzmakach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoja droga znalazlem opis mlodszego brata http://amp-performance.de/150-Crunch-Drive-V-3004.html i jestem gotow zaryzykowac stwierdzenie ze 6004 jest 2x mocniejszy, wiec furory wzgledem axtona na pewno nie ma, ale o tym sie wypowie kolega po odsłuchu

 

[ Dodano: 2008-12-25, 18:22 ]

I jak widac na załaczonym obrazku moc rms wynosi ok 50% deklarowanej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...