Skocz do zawartości

JBL MS-8 ktowkolwiek widział, wie coś o tym?


kaka22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Pytanie jak w temacie. Mam okazje kupić ten procesor JBL'a za pół ceny. Czy ktoś o nim słyszał/miał z nim do czynienia? Niby dostał nagrodę EISA chyba 2 lata temu ale tym się nie sugeruję. Procek miałby trafić do zestawu z podpisu.

Najbardziej zależy mi na zwrotce aktywnej i niby jest tam system, który robi pomiar w aucie i dopasowuje sam ustawienia. Ma to sens czy to tylko chwyt marketingowy?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Czyli chyba odpuszczę tego JBLa. Mógłbym go mieć za 400 Euro ze sklepu. Za tyle samo moge mieć Helixa P-DSP a to już chyba procek pełną gębą? Z trzeciej strony za tą kasę mogę kupić AS HX 165 Dust, który zje na śniadanie mój teraźniejszy system odseparowany... Chociaż procek jest niby bardziej przyszłościowy.

Tak jest jak już człowiek wybierze się do sklepu CA "tylko popatrzeć", a jak się coś pomaca własnymi rękami to pomysły zaczynają w głowie świtać :D

Narazie jadę na zwrotce morel tempo 6 i na chwilę obecną nie pasi mi to zbytnio. Aktywka z procka byłaby (mimo to że strojona na ucho) pewnie lepszym rozwiązaniem.

 

Może ktoś wypowie się jeszcze pod kątem dwóch ostatnich zdań z mojego posta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio niestety nie do wymiany. Wiem że nie da się osiągnąć wszystkiego na 2 dinowej stacji kenwooda...  wolałbym nie zmieniać głośników bo prawdopodobnie wykorzystuje może ich połowę potencjału. Dlatego pytam o procek, jako ratunek dla mnie.

Albo 4 kanałówka z wbudowaną zwrotką - tylko że wtedy musiałbym upchnąć Hifona a talentu do handlu to ja nie mam :D Pozatym bym go zostawił na woofery bp te uczciwe 100W ma, a przeważnie 4 kanałówki mają po ok 60 W na kanał. Sam już nie wiem co lepsze, rybki czy akwarium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...