Skocz do zawartości

Opinie na temat CARPOWER CRB-38HQ


pkadas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich.

 

Czy miał może ktoś styczność z tym głośnikiem, bo jest on na allegro za 249 zł, a podobno normalnie kosztuje 449zl tylko że teraz jest jakaś promocja. Jak wypadnie w stosunku do Pioneer tsw-307d2?? Proszę o pomoc.

 

Pozdrawiam. Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyka jaką słucham to głównie HH, Czarny Rap nie raz jakieś Trance i radio. Napęd to puki co CP hpb-602 ale chce zmienić na coś ponad 500 W rms. Głośnik chce obsadzić w skrzynie bass-reflex.. Aktualnie mam z przodu głośniki helixa Dark blue 62.1 pod samym radiem i Pioneer tsw-307d2 w skrzyni bass reflex szczelinowej. Chce zmienić wzmaka na jakiś mocniejszy, carpower-a dać na przód i pomyślałem może warto również zmienić subwoofer jeśli oczywiście jest sens.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak chcesz zmienić suba na coś lepszego to omiń pionka zapodaj coś z stajni RE audio, PB itd zasil to porządnym piecem wtedy będzie szybko i nisko. Przez moje ręce przeszło parę głośników pionka i powiem że wykrzesać z niego trochę szybkości jest naprawdę ciężko wręcz nie możliwe. Style jakie słuchasz hh, czarny rap może i są do ogarnięcia przez pionka ale w trance to on się pogubi jak dziewczynka podczas pierwszego okresu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pioneera już mam i właśnie chce go zmienić. Kiedyś miałem powerbass-a s10 i średnio mi się podobał jak grał. Co sądzisz o tym carpower crb-38hq?? Subwoofer nie musi być super szybki, bardziej liczy się dla mnie żeby był mocny i nisko schodził (rzucał miechem).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma rzucać miechem, to weź Re audio sr12 i w BR potrafi nieźle namieszać, tym bardziej skoro planujesz na zmianę na coś 500W :rotfl:

 

[ Dodano: 2008-12-20, 22:45 ]

Kiedyś miałem powerbass-a s10 i średnio mi się podobał jak grał
w PB trzeba trochę wpakować watów, żeby pokazał pazurki ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...