Skocz do zawartości

Jaki sub + jaki wzmacniacz do określonej kwoty


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, to mój pierwszy temat więc jeśli założyłem go w złym miejscu proszę o przeniesienie.
Chciałbym zakupić skrzynię basową + wzmacniacz do mojego golfa IV. Z przodu mam tweetery + głośniki JBL, z tyłu również głośniki JBL jednak nie wiem jakie to modele ponieważ były zamontowane przez poprzedniego właściciela mojego samochodu, myślę jednak że są w miare ok ponieważ grają ładnie, ciepło i dosyć głośno :) Jednak chciałbym dodać jeszcze troszkę więcej basu. Nie oczekuję tutaj super mocy bo na żadne zloty póki co nie jeżdżę ani na wystawy car audio czy coś... Zestaw czysto dla siebie i dla własnego ucha :)

Chciałbym kupić coś z JBL do kompletu, jednak nie chcę wydawać znów super gotówki na to... 

 

Patrzałem na taką skrzynkę + głośnik (JBL cs-1214 + dedykowana skrzynia JBL z bassreflexem) : http://allegro.pl/jbl-cs1214-basreflex-mdf-30cm-1000w-promocja-mlawa-i3118895338.html 

jest to warte czegokolwiek? Jeden z najtańszych głośników JBL, czy gra ciepło? Czuć "masowanie pleców"? Jeśli nie to co możecie polecić z firmy JBL za nie wygórowaną cenę?  
No i oczywiście wzmacniacz... nie mam zielonego pojęcia na temat OHM RMS itd. po prostu się nie znam, więc nie wiem jaki wzmacniacz do jakiego głośnika. 

Moje radio to ALPINE 120RR.

 

Z góry dziękuję za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nikt ci tu nie poleci tego JBL :mur1: A mam wrażenie że czekasz jak ktoś napisze "warto" i z czystym sumieniem go kupisz. Sprawdziłeś giełdę? Interesuje cię głośność, dudnienie i wrażenie pod remizą? Kup JBL :wink:  Interesuje cię jakość ? Kup STX, na forum nie jedna osoba sklepie ci pod niego skrzyneczkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...