Skocz do zawartości

Sub do malej skrzyni


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jako ze troche mnie tu nie bylo z roznych powodow osobistych troche zaniedbalem sie w temacie  , mam do was pytanie dotyczace wyboru suba i to najlepiej 10" do wlasnie tak jak w temacie malej skrzynki , ktora jak najmniej miejsca by zajmowala w bagazniku . Od suba wymagal bym raczej kulturalnego grania wiec wiecie o co chodzi :) sub mial by grac pod xetec p4 prestige wiec jakies 300-350 rms na 4 łomach jesli chodzi o sub , muza rozna ale glownie dabstepowe kawalki troche hh i czasem eska :) co do skrzynki closed czy br to sam nie wiem ostatnio sporo czasu jezdzilem z br i nawet mi odpowiada ale jak cos by sie znalazlo podobnie grajace w skrzynce closed ....hmmm temat otwarty na wszelkie sugestie z waszej strony i wlasne odczucia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz moze konkretniej jak definiujesz mala skrzynke. Czy to ma byc rzeczywiscie cos niestandardowego jak zabudowa w kole czy jakis wygibas w boczku, czy zwyczajna klasyczna zamknieta buda (no bo BR chyba odpada ze wzgledu na, z reguly, wiekszy litraz). Generalnie standardowa obudowa 20 l na glosnik 250 mm to w sumie malenstwo:) A w tym zagra wiekszosc dostepnych glosnikow. Pamietam, ze jakis czas jezdzilem z 15-litrowa obudowa w kole zapasowym. Za cholere nie moglem znalezc nic z co by w niej zagralo tak jakbym tego oczekiwal (chodzi mi o woofery 25 cm). Blisko bylo z takim jednym Rockfordem z najnizszej, starszej serii. No i tak zupelnie przypadkowo wrzucilem leciwa, zakurzona domowa Vife znaleziona gdzies w kanciapie. Wlasnie ten glosnik zostal na dluzej. Chyba go nawet gdzies jeszcze mam:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcje sa dzwie dosc male pudlo ponizej 20 l , lub droga z opcji sprzynka pod podloga bagaznika takze wys skrzynki jakies 15 cm trudno powiedziec dlatego chodzi mi o jakies wasze sugestie co mozna ladowac w male pudelka , bo co jak co kazdy mial stycznosc z wieloma zabawkami . co do br to wiem ze z reguly tak jest jak piszesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze sprobuj z Aliante. Ew. daj spokoj z dziesiona i zainwestuj w oseme:) Wtedy nie bedziesz mial tej troche absurdalnej sytuacji, ze musisz dobierac glosnik do skrzyni. Dobra 8-ka w optymalnej obudowie powinna zagrac poprawniej niz 10-tka wrzucona na sile.



Aliante 10" ? 

 

Kolega mnie uprzedzil:) Z tym, ze do Aliante podszedlbym tez z dystansem (najlepiej aluminiowym:D - zart...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...