Skocz do zawartości

obudowa bass reflex czy zamknięta


1grzecho
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema

 

Ja jestem zdecydowanie za obodowa B-R, argumetow nie bede podawac :P

Cloused mnie nie przekonuje, ale jak bym mial dwa takie same suby i trzeci inny to z dwoch zrobil bym Cloused a trzeciego B-R :D

Wtedy efekt byl by wysmienity :niepewny:

 

Pozdr. Dawid

P.S. http://www.gdynia.mm.pl/~nazar/PolskiCarAudioFAQ01beta.pdf (źrodlo- Rysiu)

Tam masz opisane paki B-R i Cloused oraz wiele wele roznosci o CA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cloused mnie nie przekonuje, ale jak bym mial dwa takie same suby i trzeci inny to z dwoch zrobil bym Cloused a trzeciego B-R

Wtedy efekt byl by wysmienity

 

Na jakiej podstawie twierdzisz, że 2budy closed i jedna br w jednym aucie grają wyśmienicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Techno i inne szybkie bity - ZAMKNIĘTA

 

Hip Hop i inne wolne bity - OTWARTA BASS REFLEX

 

Co z innymi typami obudów ? Są do d..y , bo Ci rodzaju muzy brakło? Pisząc takie rzeczy uwiarygadniasz tylko jakieś forumowe mity o tych obudowach . Posłuchaj dobrego przetwornika w BR i już będziesz wiedział , że błądzisz z takimi teoriami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego pytam się was jakie są wasze preferencje?

 

HipHop, Soul, Muzyka radiowa raz na jakiś czas, ale z nastawieniem na HH.

 

bass reflex czy obudowa zamknięta?

 

Dobrze zestrojony BR, albo przyduży closed, w zależności od utworu tak naprawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez uzasadnień prosze! w odpowiedzi tylko obudowa otwarta lub obudowa zamknięta

zobaczymy co przeważy!

:niepewny: To jest bynajmniej śmieszne. Jeden głośnik zagra lepiej w zamkniętej, inny w BR. Wszystko zależy od napędu, głośnika, muzyki i tego jak zrobiona jest buda do głośnika. Nie ma recepty od tak, bo wybrać trzeba :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalezy co kto oczekuje . ja jestem zwolennikiem Br bo słuchm kawałków gdzie sub może pokazac na co go stac i rzucic mieskiem tak zeby głowe urywało w closed tego napewno nieuzyskam, ale sa osoby co chca posłuchac muzyki bardziej nastawionej na jakośc odtwarzania i żeby sub jak najwierniej oddawał każde udezenie basu bez zbednego przeciagania. wiec jak dlamnie wszystko zalezy co dany Słuchacz oczekuje. pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie trochę dziwny temat.. Bo nawet br potrafi być szybki np w mniejszej wielkości. Możesz sie zapytać przykładowo lepsza obudowa ale do danego głośnika. Nie ma ogółu można mieć ciśnienie i szybkość dając dwie małe sztuki i już. Wogóle wypowiedzi w większości mijają cel bo nie można porównywać wszystkiego ogólnie. To jakbyś porównywał różne dyscypliny sportu albo bóg wie co jeszcze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...