Skocz do zawartości

Nowy RF P3 czy Re audio se ?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miał ktoś możliwość porównać te dwa głośniki  ? Nowego ( czarnego ) RF P3 do Re audio se ? chodzi mi głównie o 12'' wersję. Cel to mięsisty niski bass , muzyka ( wolne czarne rytmy ) ma być zejście z wykopem. Co w takim zestawieniu wychodzi lepiej ? oba mają 600 wat , z tym że RF ma większą powierzchnię membrany lecz Re ma większy wychył ( x max 18mm ) a RF ( 12mm) czym tu się sugerować ? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem dodać że P3 kosztuje 799 zł a Re nieco ponad 1000 zł , zakładając że na głośnik dam 600-700 wat. Nie którzy piszą że re zaczyna dopiero grać przy 1kw . Czyli jak na razie  : RF P3  -- 0 -- Re audio SE -- 1 -- zobaczymy co inni powiedzą ;) dzięki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co dla Kolegi Karuzel znaczy jakość gry suba, bo jeżeli chodzi o "tą" jakość, to moim zdaniem Rockford P3 bardziej jakościowo gra :) RE to to taka "ta druga" jakość, czyli jakościowa "bardziej" pompka, co nie zmienia faktu, że fajna pompka :D RE to granie mięsiste, P3 bardziej King Kong, lub jak kto woli "gong", tylko taki z głębią :D Tak po swojemu tłumaczę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne porównanie które dobrze przedstawia sytuacje :) a jeszcze jedno , skoro wszystko przemawia na re audio to czy seria SR jest dużo gorsza od SE ? wiem że jest słabsza mocowo o połowę ale czy jakoś znacznie gorzej SR odegra basy niż Se ? bo skok membrany jest taki sam. Zastanawiam się dlatego nad SR bo może lepiej kupić 2 SR zamiast 1 -ego SE ? jak myślicie ? lepiej dwa słabsze głośniki czy jeden mocniejszy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...