Skocz do zawartości

mam dylemat pomozcie


janek1990
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

chce kupic subwoofer do samochodu. czytalem co nie co i mysle nad powerbass s-12 albo re audio RE12 S4.subwoofer na pewno bedzie w obudowie ze szczelinowym bass reflexem.chodzi o to ze ten glosnik ma narobic troche cisnienia w samochodzie.wiem ze do s-12 wzmacniacz bedzie drozszy.musi to byc koniecznie glosnik do 300zl i myslalem szczerze nad re i moze do tego wzmacniacz carpower hpb 602.ma on jakies 225 w rms.wiem ze wzmacniacz mui byc mocniejszy od glosnika bo beda przestery dlatego myslalem kupic ten zestaw i ustawic cp na jakies 75%.co wy na to??jak da rade to prosze o szybki odpis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na nisko budzetowy zestaw to moze być... Re niskiej serii tez potrafi niezle zadziwic, ale trzeba mu dostarczyc duzo mocy...

 

[ Dodano: 2008-12-18, 20:57 ]

Mialem podobny dylemat swego czasu ale nad 8' czy Hertza czy RE, a wybralem Hertza...Ale juz kolejnym zakupem byly obecne Re bo poszedlem za rada wiekszosći ze w niskich seriach Re jest lepszym rozwiazaniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z kasa to jest tak:narazie uzbieralem na glosnik to kupuje glosnik.samochodu jeszcze nie mam ale jak kupie to CA musi byc bo bez tego to bym umarl za kierownica .WOLALBYM W SAMOCHODZIE NIE MIEC KIEROWNICY NIZ CA. :P kupie glosnik to poszukam wzmacniacz.cena wiadomo kazdy chce jak najtaniej.to mowisz ze zdecydowanie brac RE audio??a z ta znizka to ile byloby jej?dzieki w ogole za pomoc.a slyszales jak gra ten model re??jestem ciekaw czy bass bedzie dosc potezny??jaka skrzynke z br bys proponowal do tego RE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PB nie ma typowo piankowego zawieszenia tylko santopren - nie ma obawy jest to naprawde wytrzymale. osobiscie wzialbym RE (ciekawe czemu ?? :P) ale hpb 602 to duzo za malo. te glosniki lubia moc - ladnie chodza jak maja ~ 2 x nominal.

 

ja wkrotce sprawdze sr10 (300 rms) pod 780 rms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu mówię że membrana w głośniku mi się wychyla no max 5mm(czyli bez szaleństw) i lusterko w unie rozmywa obraz(trza będzie jakim patykiem podeprzeć :D )

No czuć że masuje. Komputerowe po prostu grają(słychać je) ale w samochodzie słyszysz i czujesz

Co do gustów odsłuchowych się nie wypowiadam(za cienki w uszach jestem) ale jestem bardzo zadowolony. Nic nie charczy i nie pierdzi(jak nieraz na filmach z YT słychać).

Buda zamknięta i napędzana 400W RMS(jeśli oczywiście wzmak ma te 400, gain na 1/2) nie czuje palonego kabla :P jak by co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Re re10s4 z essy nie ma nic ani naklejek, ani instrukcji, pudla tez wygladaja jakby spod wazywniaka, kupowalem 2 sztuki i tak wlasnie mi to przyslali... Przez chwile poczulem sie jakbym kurwa z targu wrócił i kupił to od goscia handlujacego z żuka produktami Apharda...

Aaaa i moje bynajmniej nie wygladaja z tyłu jak na zdjeciach na stronie, nie ma chormoniklowego pokrycia magnesy ani zadnych sygnatur prócz kopółki cewki z przodu sygnowanej znaczkiem RE... Hmmmm zaczynam sie zastanawiac, ale paragon i gwarancje dostalem na RE ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa jakies naklejki na szybe

 

Tak trochę wiochą zaleciało

 

 

PS: kupiłem swego czasu 5 produktów z tych 2 firm i w każdej były i naklejki i pudła ale podobno do tych które "wyleciały z tira" i do tych "poserwisowych" nie dają pudeł :P .... żartuję oczywiście .

 

 

 

Pudło z re12d4 wygląda tak .... zresztą REsr10d4 ma identyczne (kolorystyka)

 

http://obrazki.elektroda.net/24_1229718342_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...