Skocz do zawartości

Pytanie o zestaw Clarion CZ202, Helixy Blue B62C, GTt 1200 Mk II - 2.1


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam w aucie zestaw w postacie:
Radio: Clarion CZ202
Głośniki: Helixy Blue B62C (przednie drzwi basowe i gwizdki) podłączone bez wzmacniacza prosto do radia.

Teraz ma jeszcze wejść: GTt 1200 Mk II

I tutaj moje pytanie:
Jaki wzmacniacz kupić pod tą tubę?
Czy podłączając głośniki przez wzmacniacz (a nie tak jak teraz prosto pod radio) będą grały lepiej (obecnie trzeszczą przy głośniejszym słuchaniu)? (drzwi wygłuszone)

 

Zastanawiałem się nad Blaupunkt GTA 4 SE - czy możecie coś na jego temat powiedzieć?

 


Pozdrawiam
Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym rozwiązaniem byłoby kupić wzmacniacz 4 kanałowy. Dwa kanały na przód i dwa kanały zmostkowane na blaupunkta. 

Napisz ile chciałbyś wydać na wzmacniacz i suba. Możemy wybrać coś lepszego niż to co podałeś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za jakiś czas na pewno będę chciał zmienić tubę na skrzynię. Tuba jest dlatego, że trafiłem ją dość tanio.

Ten wzmacniacz blaupunkt co podałem kosztuje obecnie ~260zł

Mogę wydać trochę więcej na wzmacniacz (~400-500) jeżeli obsłuży mi później skrzynię. No chyba, że do każdego tematu trzeba podchodzić osobno.

Nie znam się na tym za bardzo dlatego pozwoliłem sobie tutaj zapytać. Całość ma grać w Octavii 1 HB ( ~560-580l )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja na Twoim miejscu zainteresowałbym się też wzmacniaczem 5-6 kanałowym, tak już przyszłościowo gdy się okaże że woofery potrzebują troszkę więcej prądu.

 

do 500zł już dostaniesz kilka budżetowych nowych 5kanałówek, a z używanych masz już zacne rf'y , helixy, sonki, i jbl/infinity, i znajdzie się też kilka innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...