Skocz do zawartości

Łódź - zloty maniakow SCA


Rekomendowane odpowiedzi

ja tam sie nie znam ale w basserze robią dobrze, ba nawet bardzo dobrze w uczciwej cenie. a nawet jak że tak powiem w cenie lepszej niż ja bym sam sobie życzył za taką robotę. zrobili mi panele w fordzie.

 

http://caraudio.basser.pl/pl/ford/60-ford-mondeo.html

 

zrobili je bardzo fajnie, trwale i skórzanie i pod skosem, tak jak chcialem ukierunkowali tak jak chcialem, w efekcie czego pozorne źródła dźwięku miałem tam gdzie być powinny.

 

i szczerze to w Łodzi mamy Bassera a później długo długo nic i następnie samodzielny montaż. W basserze może być tak że goście mogą mieć wizję swoją, którą uznają za lepszą niż Twoja ale to jest bardzo cenne doświadczenie, finalnie zrobią tak jak chcesz.

 

przy okazji też odradzę pomysły związane z Alką na Przędzalnianej, omijać. Pomimo tego, że ford właściciela gra przyzwoicie a w zasadzie bardzo nawet przyzwoicie, to porobiłem tam kilka zakupów i zawsze mnie na czymś wydymali (byłem wtedy mniej świadomy) przykład głupiego bezpiecznika AGU za 3zł gdzie nie myślałem ze zapłącę więcej jak 5zł, zapłaciłem 8 zł i nie dostalem paragonu, do żadnego zakupu paragonu nie dostałem czy to maty, czy pianki czy głośników. (nic mi się nie zepsuło na szczęscie bo sprzęty sa jakościowe). Szala sie przechyliła i zrezygnowałem z odwiedzania sklepu gdy któregoś dnia chciaem coś kupić, przez telefon pogadałem popytałem, pojechalem nowiutenkim autkiem do sklepu po zakup i okazało się, że cena jest wyższa niż ta którą słyszalem przez telefon. (może moja wina, że nie powiedziałem że to ja jestem z tej rozmowy telefonicznej ale już miałem to w głębokim poważaniu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

neon330 na klockach ode mnie powinni Ci zrobić w Basserze. Podobnie jak Adamu polecam bardzo Basserków jako montażystów . Trzeba powiedzieć jak chcesz i tak zrobią. Ceny mają bardzo dobre. Są terminowi,nie wymyślają problemów, robota schludna, czysta - wygląda jak ori.

 

ps. faktycznie, po nich długo długo nic do polecenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem posluchać audio ale niedziele dla mnie odpadają...

Arbass a co masz za klocki do sprzedania? Ogolnie bylem w Basserze i wiem jak robią. W sumie to praktycznie jestesmy sąsiadami. Problem w tym że oni zrobią wszyatko co chce tylko ja do końca nie wiem co chce żeby bylo dobrze i bez wyrzucenia kasy.

Albo zrobiłbym radio + przód,

Albo wzmak z subem.

Jak się przyzwyczaje to dokupie drugi etap żeby zrobić komplet ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Ktoś coś o Morel Tempo 6 może powiedzieć? Koleś na forum sprzedaje a może by warto było taki zestaw na przód do mojej e46 zaadoptować?? Bez wzmacniacza albo lepszego radia to, to nie zagra?

bez wzmacniacza grają tak jak się nazywają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...