Skocz do zawartości

Ukradli wzmak!


pionas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jako że jestem nowym userem chciałbym się przedstawić, mam na imię Wojtek i jestem ze Szczecina.

Może przejde do sedna sprawy, mianowicie w nocy ktoś wybił mi szybę z tyłu i zawinął skrzynie z głośnikiem i wzmaka wiem tylko tyle że wzmak to dragster lecz nie wiem co to był za model.

Może komuś z was się uda coś rozpoznać.

Proszę o pomoc...

Tylko takie foto mam. Ewentualnie niech ktoś ściągnie i powiększy, a może jest jakiś magik co to wyostrzy...

http://imageshack.us/photo/my-images/171/wzmacniacz.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głośnik to Magnat bull power, ale nie pamiętam czy to był 25 czy 30cm

A teraz moje pytanie, dobry jest ten wzmak? dragster db 405?

Bo jak bym wiedział że taki miałem w aucie to bym się nie pytał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głośnik to Magnat bull power, ale nie pamiętam czy to był 25 czy 30cm

 

A teraz moje pytanie, dobry jest ten wzmak? dragster db 405?

 

Bo jak bym wiedział że taki miałem w aucie to bym się nie pytał :D

Rozumiem że po stracie sprzętu nosi Ciebie okrutnie i wściekły jesteś lecz nie rób proszę sobie jaj z userów tego forum. Cyferek modelu wzmaka może się zdarzyć, że nie pamiętasz, ale zagadka czy sub miał 10" czy 12" to przegięcie pały. Skoro nie wiesz jakie klocki w bagaju jeździły, to moim zdaniem niewielką wagę do nich przywiązywałeś. Jedyny pożytek z tego tematu jest taki, że wreszcie się dowiedziałeś jaki potencjalnie wzmak napędzał Twojego suba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skroili mi to z bagażnika, a jak wyżej napisał jeden z userów że nieprzywiązywałem wagi to odpowiem że nawet nie miałem czasu :D bo kupiłem to razem z autem...i parę dni po kupnie auta sprzęt zginął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak wiedzial co zostawil w bagażniku i zabrał.Na alledrogo tez stoi 4 kanaly Dragstera i wcale nie za małą kase :wink:

Zostawił kompletny badziew , jeśli to był db405 to też badziew wart co najwyżej 150zł .

 

 

 

Na alledrogo tez stoi 4 kanaly Dragstera i wcale nie za małą kase :wink:

Podeślij linka bo ja nie widzę żadnego ich pieca ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...