Skocz do zawartości

Głośnik niskotonowy 250 mm Alpine SWR-1023D


ripet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poczytałem forum tak jak mówiliście i skompletowałem to 

 

sub Alpine SWR 1023d ( http://allegro.pl/alpine-swr-1023d-1800w-nowy-warszawa-i3043822737.html )

 

wzmacniacz to audison lrx1,400

 

Głośniki przód Focal integration IS165 ( http://allegro.pl/focal-integration-is165-60hz-20khz-mega-promocja-i3043046784.html

 

Kable Hollywood CCA-44 ( http://allegro.pl/przewody-kable-cca44-do-wzmacniacza-21mm2-600w-i3034028034.html )

 

Radio LG LCS500UR

 

co teraz wy na to ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadales tematowi gowniany tytul... to ja na to wlasnie

A na powaznie. Jesli ktos napisze ze to kupa to sprzedasz wszystko? A jesli napisza ze dobre to wpadniesz w zachwyt?

Podlacz, posluchaj i sam ocen czy ci sie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my na to jak na lato.... Kolego pierw się czyta, pyta a potem kupuje, a nie że pierw wywalasz kasę (zazwyczaj w błoto) a potem liczysz na oklaski że super sprzęt skompletowałeś... Co do kabli lepiej było samemu coś skompletować niż kupić ten zestaw hollywooda...

Radio jak ktoś wyżej wspomniał do wymiany, wzmak na suba nawet ciekawy, sam o nim myślałem przez jakiś czas:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zna ktoś te wzmacniacze Kenwood KAC 9104D i CARPOWER POWER 1/1000D pod tego alpine jednostkę zmieniłem z lg na ALPINE CDE-133BT i zostałem przy tych głośnikach co powyrzej  Focal integration IS165 kable sam kompletowałem wzmacniacz mnie teraz interesuje ktory z nich może jakiś inny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alpine MRV-1505, mówiłem ci to już na innym forum. Spokojnie poradzi sobie z twoim subem a wyjdzie taniej niż Audison czy Carpower. Za to będziesz mógł dołożyć parę złotych do radia i wziąć może CDA zamiast CDE..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ale Ty podobnie nie wiedziałeś i  pisałeś durnoty, kilka postów i już młodym z góry mówisz jak ma być??

 

Racje prawisz.

 

Audison jest ok, bedzie przyszlosciowy.

A jesli Ci napisal ze zwrotka to bubel, to nie system ale zwrotka o ile wiesz co to jest :) mam wrazenie ze nie masz pojecia.

W takim wypadku polecam najpierw podjechac do zakladu CA w celu przesluchania czego kolwiek na sam poczatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbym mial pojecie na temat CA to bym prawdopodobnie nie pisal tu nic albo konkret i na temat poto istnia fora zeby sie czego dowiedziec lub dopytac wiec jak juz chcecie pomoc to pomozcie bd na przyszlosc innym a nie jak niektorzy sie tylko wymadrzaja ze maja wiedze ze hoho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...