Skocz do zawartości

Wyłaczający sie wzmacniacz


terazjestzawsze
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,Dreczy mnie od paru dni car audio kolegi ktory mowi ze podczas głosnej muzyki wylacza sie wzmacniacz....

Jestem poczatkujacy w tych sprawach no ale robilem wszystko od podstaw u siebie,(juz mam za soba pare zakladan glosnikow splonych przez glupote wzmacniaczy),i jakies pojecie w malym stopniu posiadam..kazałem mu podjechac w najblizszym czasie obiecalem ze zajrze raz jeszcze,pokazał mi wzmacniacz i głosnik. wzmak to Helix dark blue two db ktory ma chyba 200 rms w mostu na 4ohm i glosnik gz 350rms 4 ohm..


wsiadłem pierwszy raz poglasniam muzyke no gra wszystko okk ale bardzo slabo patrze w radio bass-12 na wzmacniaczu minimum,drugi kolega mu ustawial tak tylko zeby nie wybilo......podczas wybicia wzmacniacza trzeba calkowicie wylaczyc prady zeby sie spowrotem wlaczył przy czym radio chodzi.    mialem raz u siebie taka sytuacje ale gaslo radio wraz ze wzmacniaczem przez mała ilosc pradu..a własnie dziwi mnie to ze u niego radio swieci nawet nie przygasa,wybija wzmacniacz i samoczynnie go nie wlacza tylko po odciecia pradow i ponownego przekrecenia kluczyka...co o tym sadzicie??? bede patrzal wszystkie mozliwosci prady masa i inne....szukalem w google czytalem ale nie znalazlem odpowiedzi na moje pytania......wzmacniacz jest slabszy ale czy az na tyle ze tak sie działo?? niesadze.

wykluczam zbyt cienkie prądy.bede matrzył mase i reszte kabli,ale co jeszcze mozecie poradzic,co sprawdzac,gdzie szukac...??


Pozdrawiam



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...