Skocz do zawartości

wygluszenie, maty


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

wiem ze takie pytanie moglo sie juz przewijac ale temat mat jest tematem rzeka. chce zrobic swoje drzwi dobrze ale zeby nie zostac bankrutem dlatego mam pytanie, jakie maty wybrac? z racji tego ze pracuje w warsztacie car audio to uzywamy mat silent coat i nie powuiemn ale maty te sa dobre i przystepne cenowo. a szef nie chce zamawiac nic innego na wyprobowanie poniewaz te maty sa dla niego sprawdzone i tutaj jest moje pytanie, jakie maty mozecie polecic, takie ktore sa dobre i z przyzwoita cena? rozwaze kazda propozycje :) chce pokazac szefowi ze swiat na silent coat sie nie koncyz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a szef nie chce zamawiac nic innego na wyprobowanie poniewaz te maty sa dla niego sprawdzone i tutaj jest moje pytanie

Skup się przede wszystkim na robocie przy drawiach a nie na rodzaju maty, sposobów na robienie drzwi na forum masz całkiem sporo, łącznie z fotami.

Ciekawy gość musi być z tego Twojego szefa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche zle mnie zrozumieliscie, jesli chodzi o samo wygluszenie to wiem jak to porzadnie zrobic lecz jak kazdy z was szukam oszczednosci bo po co wydawac pieniadze na cos co mozna zrobic rownie dobrze ale o wiele taniej. a co do mojego szefa to jest starszy czlowiek i swoje zasady ma :) Maty gmsa juz robilem i sa faktycznie dobre ale w tej podobnehj cenie co lepszy SC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś o detalach, jaka mata ma jakie aluminium,  jak się klei , jaki skład ect.. moim zdaniem z wielu używanych na rynku silencoat mają najsłabszy klej to popierwsze po drugie trzeba je podgrzewać, są znacznie niżej od STP np,

 

silencoat po nagrzaniu i przyklejeniu można oderwać , co oznacza że w lato przy wysokiej temp. może to odejść....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...