Skocz do zawartości

Tani/budzetowy 7' tablet do netu,


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem juz taniego larka... I dzieciakom sie podoba, nic wiecej nie potrzeba, ale zastanawiam sie nad kolejnym z tym ze sprawdzonym na którym przegladarka bedzie reagowała dobrze, który bedzie ruszał z YT jak "biały", nie mam wymagań co do USB czy HDMI.  Ktoś coś taniego testował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu byłem w posiadaniu GoClevera TAB A73 i musze powiedzieć, że byłem zadawolony 

Przegladarka internetowa nadążała ze wszystkimi stronami(nawet flashowymi) 

Ekran 7'' 512mb Ramu na DDR3 szybko sobie radzi ze wszystkimi aplikacjami, plusem moze byc wyjście HDMI, do minusów należy mała pamięć tylko 4GB(wbudowana) ale z łatwością można ja rozbudować po przez wyjscie na karte pamięci...

 

Innych Tabletw nie miałem w rękach więc sie nie wypowiem, ale czytając różne opinie na temat "chinczyków" to GoClever wyrobił sobie dobrą renome na polskim rynku i za tak małe pieniądze można mieć dobrą budżetówke, która do przegladania filmów czy grania w gry z pewnościa wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni posiadam GoClever TAB T76 GPS (ale bez tv) udało mi się go kupic dużo ponizej 300zł i z pewnością jak narazie moge go polecic-necik przez wi-fi ładnie chodzi. Z dodatkowych plusów jest np HDMI-może komuś się przydać...

Ceny są przystępne wieć warto rozważyć tę firme.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni posiadam GoClever TAB T76 GPS (ale bez tv) udało mi się go kupic dużo ponizej 300zł i z pewnością jak narazie moge go polecic-necik przez wi-fi ładnie chodzi. Z dodatkowych plusów jest np HDMI-może komuś się przydać...

Ceny są przystępne wieć warto rozważyć tę firme.

x2 

 

tez posiadam ten tablecik ale glownie pelni funkcje nawigacji ,automapa daje rade , z grami roznie , 2D typu angry birds dzialaja dobrze , 3D typu NFS , asphalt 7 juz gorzej

 

najwieksza wada chyba jest aparat , filmowalem droge w pochmurny dzien , miejscami robilo sie czarno na ekranie , o filmowaniu w nocy mozna zapomniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja testuje R105BK do Goclevera. Jest to 10.1" ale ma ekran IPS i obraz jest kryształ. Jako taniochę mogę go polecić. Czytając opinie to zdarzają się trefne egzemplarze, ale wszystko idzie naprawić w serwisie, który niestety nie jest mocną stroną tej firmy, ale jest w Poznaniu. Internet po WiFi śmiga aż miło, bardzo fajnie się czyta strony, filmy MKV lecą bez zająknięcia, gry tez działają idealnie. Aparat jest raczej do ozdoby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam prosto z chin cos pociagnac, nie maja konkurencji cenowej: 

 

http://www.aliexpress.com/item/9-7-Cube-U9GT5-U9GT-V-tablet-pc-Retina-10-points-capacitive-RK3066-1-6ghz-1GB/722176052.html wiekszy 

http://www.aliexpress.com/item/T7-Tablet-PC-Samsung-4412-quad-core-Orion-7-inch-1280-800-wide-viewing-angle-IPS/740400991.html mniejszy

 

przetrzep te strone, ustal kryterium cenowe max i znajdziesz cos na bank. ja kupowalem z chin telefon i jestem zaskoczony na +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...